ÜCRETSİZ APPLE STORE HESABI AÇMAK - ICLOUD HESABI AÇMAK
kayseri escort

ÜCRETSİZ APPLE STORE HESABI AÇMAK - ICLOUD HESABI AÇMAK

Apple cihazı olanların en çok başına gelen şey icloud hesabı ve Apple Store hesabı sahibi olmak. Bir çok kullanıcının kredi kartsız şekilde sahip olmak istediği ''icloud hesabı'' için uygulanması gereken yöntem çok kolay. Aşağıdaki haberde anlaşılır ve tane tane yazılan icloud hesabı açmak konusunu detaylıca okumanız size bu hesabın kolay yöntemini gösterecek.

ÜCRETSİZ APPLE STORE HESABI AÇMAK - ICLOUD HESABI AÇMAK

Bir mail hesabı açmak kadar kolay olmadığı düşünülen ve bu yüzden de oldukça zorlanılan icloud hesabını açmaya her çalışıldığında kredi kartı bilgisi istemesi nedeniyle çok zorlanan ve tüm bilgileri yeniden yeniden girmekten bıkan kullanıcılar için icloud hesabı açmanın kolay yöntemi var.

APPLE ÜRÜNÜ 2. EL OLMASIN:
Apple'nin güvenlik nedeniyle bir cihazında sadece 3 kez icload hesabı alındığını unutmamak gerek. Eğer ki icloud hesabı açılmak istenen cihaz 2. el ise o zaman kesinlikle cihazla uğraşmamak ve bir bilgisayardan açmaya çalışmak gerekli.

BİLGİLERİ UNUTMAYIN:
Açılacak olan icloud hesabı için girilen bilgilerin kesinlikle unutulmaması ve gelişi güzel girilmemesi gerekiyor. Büyük harf duyarlılığı ve şartı nedeniyle kullanıcılarını zorlayan Apple, özellikle şifre oluşturmada 8 hanelik dilime en az 1 büyük harf ve 1 rakam istiyor. Ayrıca peş peşe aynı rakamlar ve sayılarda olmamalı. (Örneğin: Tekno2016) şifresi ideal bir Apple şifresi kıvamında. 

MAİL ADRESİNİZ APPLE HESABINIZ:
icloud şifresi Apple'nin sizi tanıması için geçerli olan şifre. ''iphonemi bul'' uygulaması gibi uygulamalarda lazım olacak özel uygulama. Ancak aynı formu doldurarak edinilen icloud hesabı için verilen bilgiler Apple Store içinde verilmiş oluyor. Sadece başta verdiğiniz kendi mail adresiniz Apple Store'de gerekiyor. Önemli olan bu hesabı açmak ve şifreyi doğru oluşturmak.

APPLE HESABI KREDİ KARTI SORMAMASI:
Bunun için telefonunuzun daha önce Apple hesabı açmamış olması gerekiyor. Ayrıca en sağlıklısı bir bilgisayardan bu hesabı oluşturmak. Bilgiler bölümünü tam ve eksiksiz girmek ve bölge olarak ABD yada Türkiye seçmek ardından ödeme bölümüne HİÇBİRİ demek yeterli. Ama istenilen bilgilerin eksiksiz ve tam doldurulması kaydıyla...

icloud icloud heabı açmak apple hesabı açmak apple açmak ıcloud açmak iphone hesabı açmak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator