TÜRKİYE - JAPONYA SEFERLERİ BAŞLIYOR
kayseri escort

TÜRKİYE - JAPONYA SEFERLERİ BAŞLIYOR

G-20 Osaka'da açıklama yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Osaka-İstanbul seferlerinin başlayacağını ifade etti.

TÜRKİYE - JAPONYA SEFERLERİ BAŞLIYOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G-20 Zirvesi için bulunduğu Japonya'da bir dizi görüşmeler yaparken, uzak doğu ülkesiyle ilgili olarakta açıklamada bulundu. 

FETÖ JAPONYA'DA:
Nagoya Bunri Üniversitesi Kültür Forumu'nda Türk Toplumuyla Buluşma Programı'nda konuşan Recep Tayyip Erdoğan, gurbetçilerin sorunlarına değinerek "Soydaşlarımızın çıkarlarını korumak, öncelikli hedeflerimizdendir" dedi. Ardından, "Maalesef FETÖ'nün okulları hala Japonya'da çalışma yürütüyor. PKK ne ise DHKP-C ne ise FETÖ de odur. İnsanlarımızı şehit eden bu hain örgüte karşı mücadelemizi yürütüyoruz. FETÖ'cülerin ülkemizin itibarına kara çalmasına izin vermemeliyiz. Sizlerden destek bekliyoruz" ifadesinde bulundu.

GURBETÇİLERE MÜJDE:
Daha sonra "Buradan sizlerle bir müjdeyi paylaşmak istiyorum. Türk Hava Yolları, önümüzdeki yılın Nisan ayından itibaren Osaka Kansai Havalimanı'ndan İstanbul seferlerine başlıyor" diyerekte, Japonya'da bulunan Türk'lerin ülkelerine daha kolay ulaşması için adımların atıldığını da bu sözlerle bildirdi.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan G-20 Zirvesi G-20 Japonya Nagoya Bunri Üniversitesi Kültür Forumu Türk Toplumuyla Buluşma Programı Recep Tayyip Erdoğan FETÖ Türk Hava Yolları Osaka Kansai Havalimanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator