Türk Telekom çöktü mü
Advert
kayseri escort

Türk Telekom çöktü mü

Türk Telekom internet kullanıcılarının internete erişmekte güçlük çekmeye başladığı ve kısa süreli arıza olduğu açıklaması yapıldı

Türk Telekom çöktü mü


YouTube, Gmail ve Google arama motoru gibi servisler kısa süreli arızdan kaynaklı erişilemediği kaydedildi.
Türk Telekom servisi kullanıcılarının Google ve uygulamalara erişememesi üzerine kısa süreli panik yaşandı. Pek çok kullanıcı, hem mobil hem de sabit internet hatlarında sorun yaşadığını söyleyerek sosyal medya üzerinden paylaşımda bulundu.

Türk Telekom sorunun kendinde olduğunu kabul etti

Türk Telekom kullanıcısı pek çok kişi Google servislerinin çöktüğünü düşünse de aslında sorunun servis sağlayıcısından kaynaklı olduğu belirtildi. Diğer servis sağlayıcılarını kullanan kişilerin ise herhangi bir sorun yaşamadığı kaydedildi.

Giderek Artan Bir Sorun Söz Konusu!

Türk Telekom kullanıcıları tarafından iletilen şikayetler genel olarak internet bağlantısı üzerinden yapıldı. Hem mobil hem de sabit internet hatlarında sorunlar yaşayan kullanıcılar, sosyal medyadan gün içerisinde gelişmeleri aktarmaya devam etti. DownDetector verilerine göre saat 15.50 sularında yapılan sorun bildirimi sayısı yaklaşık 16 kat artmış olduğu bildirildi.

 

Türk Telekom Türk Telekom çöktü Türk Telekom arıza Google Youtube Gmail Google çöktü mü Türk Telekomdan açıklama kullanıcılardan şikayet DownDetector 16 kat artmış sorun bildirimi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator