Tuba Ünsal'dan Skandal 14 Şubat Kutlaması
Advert
kayseri escort

Tuba Ünsal'dan Skandal 14 Şubat Kutlaması

Oyuncu Tuba Ünsal, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde paylaştığı fotoğrafla çok konuşuldu Sosyal medya üzerinden paylaştığı üstsüz fotoğraf gündeme bomba gibi düştü

Tuba Ünsal'dan Skandal 14 Şubat Kutlaması


Oyuncu Tuba Ünsal’da diğer ünlü isimler gibi 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel bir paylaşım yapmaktan geri durmadı. Tuba Ünsal, 14 Şubat’ta paylaştığım üstsüz fotoğraf ve altında yer verdiği özel not gündem oldu.

Tuba Ünsal paylaşımının altına şu notu düştü: "En güzel sevgi insanın kendine duyduğu öz sevgi olmalı. O kadar harap bitap büyütülen kızlarız ki birisi kafamızı okşasa aşk sanmaktan, bir güzel laf etse dünyaları yakıp yıkıp peşinde koşmaktan, yalan söylese de acıtmadan söylediği, azar azar üfleyerek kemirdiği ruhunuzu 'yeter ki yalnız kalmayayım' korkusuyla yok saymaktan bıkmıyoruz.

Sonra elinde kocaman bir sıfır kalıyor. Güçlüsü güçsüzü tüm kadınlar aşk karşısında kekeme... Mümkün olana kanaat etseniz, hayallerinizi hakikat zannetmekten vazgeçseniz bu böyle olmaz! Bu haliyle herkes acınacak durumdadır, ama insan önce kendine acımalı."

 

Tuba Ünsal oyuncu çıplak fotoğraf üstsüz fotoğraf 14 Şubat Sevgililer Günü aşk mesaj sevgi kadın ünlü oyuncu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator