Tarkan'dan ilk açıklama bebeğinin cinsiyeti hakkında konuştu

Tarkan'dan ilk açıklama bebeğinin cinsiyeti hakkında konuştu

Magazin gündeminin yakından takip edilen ismi Tarkan bebeğinin cinsiyeti hakkında ilk kez konuştu.

Tarkan'dan ilk açıklama bebeğinin cinsiyeti hakkında konuştu

Baba olacağı müjdesini Instagram’dan paylaştığı videoyla hayranlarına duyuran Tarkan, Levent’te ortaya çıktı. Neşeli olduğu gözlenen Megastar’a hayranları büyük ilgi gösterdi. Selfie çektirme isteklerini geri çevirmeyen Tarkan sorular üzerine “Heyecanlıyım, heyecandan uyuyamıyorum” diyerek yaşadığı mutluluğu ifade etti. Haberi önce ailelerle paylaştıklarını belirten Megastar, isim ve kız mı, erkek mi istedikleri soruları üzerine, “Henüz isim düşünmedik. Cinsiyet için gönlümüzden geçeni söylemem, sır” dedikten sonra özel şoförünün kullandığı otomobile binerek gözden kayboldu


TARKAN KİMDİR?
17 Ekim 1972'de Almanya'nın Frankfurt kenti yakınlarındaki Alzey'de dünyaya geldi. Almanya'da bir süre yaşadıktan sonra, 1986'da ailesiyle Türkiye'ye dönen Tarkan, lise hayatına Karamürsel Lisesi'nde başladı. Tarkan pop müzik ile ilgili eserler yapmak istiyordu, bunun için ilk önce daha zor olan Türk sanat müziği eğitimi almayı düşünerek sesini daha da geliştirdi.

Tarkan, lise hayatına burada başladı ve Karamürsel İleri Musiki Derneği'nde eğitim alarak Türk Sanat Müziği hakkında bilgi sahibi oldu. İlerleyen yıllarda ailesinin İstanbul'a taşınması üzerinde Üsküdar Musiki Cemiyeti'nde eğitimine devam etti ve çeşitli mekanlarda sahne almaya başladı. Lise bitiminde, istediği üniversite bölümünü kazanamaması üzerine Almanya'ya gitme planları yaptığı sırada İstanbul Plak şirketinin sahibi Mehmet Söğütoğlu ile tanıştı ve bir albüm anlaşması imzaladı.

Tarkan'ın bestesini yaptığı, Alpay'ın sözlerini yazdığı şarkılarla beraber sekiz ay içerisinde 15 parça hazırladılar ve Aralık 1992'de piyasaya çıkan "Yine Sensiz" adlı ilk albümü, özellikle "Kıl Oldum Abi" adlı parçasıyla tutulup 700 bin adet sattı. İkinci albümü Mayıs 1994'te çıktı. Sezen Aksu destekli "A acayipsin" adlı çalışması ile popülaritesini artırdı.

2003 yılındaysa "Dudu" adlı albümü Rusya'da 900 binden fazla satış rakamına ulaştı. Bu hızla çıkışı aynı zamanda reklam tekliflerini de beraberinde getirdi. 2001'de Pepsi, 2004 Opet, 2006 Avea olmak üzere daha birçok reklam şirketinin marka yüzü oldu.

Tarkan Tarkan'ın bebeğinin cinsiyeti ne Tarkan'in kızı mı oluyor Tarkan'ın oğlu mu oluyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500