TALAS'TA ATM MEMURU MU VAR ?
Advert
kayseri escort

TALAS'TA ATM MEMURU MU VAR ?

SON DAKİKA: İYİ Parti Milletvekili Dursun Ataş'ın Doğan Havur'un sunduğu program da yaptığı açıklamalar bir anda gözleri ilçe belediyelerine çevirdi. Ataş'ın ima ettiği Talas Belediyesi mi ?

TALAS'TA ATM MEMURU MU VAR ?

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, TV1 Televizyonu'nda yayınlanan Gündem Özel Programı'nda çok özel açıklamalar yaptı. AtaşKayseri belediyelerinde bankamatik memurlarının olduğunu söyledi. Ataş'ın bu açıklaması gözleri öncelikle Talas Belediyesi'ne çevirdi.

ATAŞ'TAN İMALI GÖNDERME:
Nokta atışı eleştirileriyle Kayseri'de en iyi muhalefeti yapan isimlerin başında gelen İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, geçtiğimiz günlerde TV1 Televiyonunda yayınlanan ve Doğan Havur ile Ferhat Yağmur ikilisinin sunduğu ''Gündem Özel'' programına katıldı. Bu programda belediyelerle ilgili olarak açıklamalarda bulunan Ataş, Kayseri'de bankamatik memurlarının olduğunu ima etti.

TÜM GÖZLER TALAS'TA:
31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından parti değişimi yapan belediyelerle birlikte gündeme gelen Bankamatik Memurlarının Kayseri'de de var olduğunu ifade eden Ataş, bazı belediyeleri ise isim vermeden üstü kapalı olarak işaret etti. Bankamatik memurlarının her belediyede olabileceğini ama işleyişi yoğun belediyelerde daha fazla olabileceğine dikkat çekti. Ataş'ın bu açıklamasının ardından gözler Büyükşehir, Melikgazi, Kocasinan ve Talas'a çevrildi. Bazı kaynaklar bu iddiaların gerçek muhattabının ise Talas Belediyesi olabileceğini dile getirdi.

TEPEDEN İNME ADAY YALÇIN:
Mustafa Palancıoğlu'nun başarılı belediyecilik göstermesiyle Melikgazi Belediyesi'ne geçmesinin ardından boş kalan Talas Belediye Başkanlığı koltuğu için Mehmet Özhaseki tarafından aday gösterilen Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın'ın tepeden inme adaylığı nedeniyle bu durumun yaşanabileceği halk arasında sesli olarak ifade edilir oldu. Başarılı bir belediyecilik yapamadı da eleştirilen Mustafa Yalçın'ın gerçekten bünyesinde böyle personeller barındırıp barındırmadığı merak konusu.


TALAS'TA VAR MI ?
Gerçekten böyle personellerin olup olmadığı durumuyla ilgili gerçeklerin, belediye başkanlarının parti olarak el değiştirmesi sonrasında ortaya çıkacağını söyleyen İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, bu olayın şimdilik yapanlardan başka kimsenin bilmesinin mümkün olmadığını ifade ettiği de dikaktlerden kaçmadı. Ataş'ın açıklamasının ardından ''3 merkez belediyede var mı bilinmez ama, yeni el değiştirmiş Talas Belediyesi içerisinde bankamatik memuru'' var mı sorusu yöneltildi.


İYİ Parti Milletvekili Dursun Ataş Doğan Havur TV1 Televizyonu Gündem Özel Programı son dakika kayseri son dakika bankamatik memuru Talas Talas Belediyesi Mustafa Yalçın talas mustafa yalçın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator