Talas 92 Yeni İş Yeri Kazandı
Advert
kayseri escort

Talas 92 Yeni İş Yeri Kazandı

Talas Belediyesi tarafından yılbaşından bu yana 92 yeni işyeri açma ruhsatı verildi.

Talas 92 Yeni İş Yeri Kazandı

2020 yılıyla birlikte çok sayıda girişimci, yeni iş yeri açma talebi için Talas Belediyesi’ne müracaatta bulundu. Talas’ın sosyo-ekonomik yapısına katkı sağlayacak işyerleri arasında birçok meslek grubu yer alıyor. Belediye tarafından ruhsat verilerek iş dünyasına kazandırılan iş yerleri arasında sağlıklı yaşam merkezinden yeme-içme sektörüne, giyimden tekno marketlere kadar çok çeşitli meslek grupları bulunuyor.
Talas’ta 2020 yılı başından itibaren kişisel bakım ve eğlenceye yönelik olarak 11 bayan kuaförü, 2 güzellik salonu, 1 kozmetik ürünleri satış mağazası, 1 sağlıklı yaşam merkezi, 4 kafeterya ve 1 bowling salonu açıldı. Ayrıca halkın alışveriş ve gıda ihtiyaçlarına yönelik hizmet verecek 18 market, 11 lokanta, 1 manav, 8 şarküteri, 2 pastane ve 16 fast-food daha faaliyete başladı.
Açılan yeni iş yerlerinin arasında 1 ayakkabı tamir atölyesi, 4 hazır giyim mağazası, 1 kıraathane, 2 kırtasiye, 1 mobilya satış mağazası, 3 büro hizmetleri mağazasının yanı sıra 1 petshop, 1 dondurmacı ve 2 telefon satış mağazası da yer alıyor.

talas talas belediyesi talasa yeni iş yeri talasta 92 yeni iş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator