Taksim Dayı ile Video Çekmek 50 bin TL
Advert
kayseri escort

Taksim Dayı ile Video Çekmek 50 bin TL

Youtuber Berkcan Güven, röportajı tıklanma rekoru kıran Taksim Dayı lakaplı kişiyle video çekmek istediğini ve akrabalarının kendisinden karşılık olarak para istediğini dile getirdi

Taksim Dayı ile Video Çekmek 50 bin TL


Youtube’da çok sıkı bir takipçi kitlesine sahip olan Berkcan Güven, 'Taksim Dayı' lakabıyla bilinen fenomen Muammer Topal ile birlikte video çekmek istediğini söyledi. Ancak Topal'ın yeğenlerinin video çekme izni vermek için kendisinden 40-50 bin TL değerinde para istediklerini belirtti.

Yayınladığı videolarla kısa sürede adını duyuran YouTuber Berkcan Güven, bir sokak röportajı sırasında muhabirin sorduğu sorulara verdiği cevaplarla fenomen haline gelen 'Taksim Dayı' lakaplı kişiyle video çekmek istedi. Ardından yaşanan gelişmeler hakkında açıklama yapan Berkcan Güven, Muammer Topal hakkında çok ilginç iddialar ortaya attı.

İlk Kez Taksim’e gitti

30 yıl boyunca İstanbul’un Ümraniye ilçesinde yaşayan Muammer Topal'ın hayatında hiç Taksim'e gitmediği iddia edildi. Geçtiğimiz günlerde bir TV kanalı, Muammer Topal'ı ilk kez Taksim'e götürdü. Ardından ünlü olduğu zannedilince bir anda pek çok kişi etrafını sardı. Topal'ın Taksim'e gittiği anlarda kaydedilen videosu YouTube'da trendler de birinci sırada yerini aldı. 

 

 

 

 

 

 

 

Yeğenler 50 Bin İstedi

YouTube'da yaklaşık olarak 4 milyon takipçiye sahip olan Berkcan Güven, video çekmek için 'Taksim Dayı' lakabıyla tanınan kişinin yeğenleriyle görüştüğünü söyledi. Güven'in iddiasına göre: Taksim Dayı’nın yeğenleri video çekimi için bir fiyat teklifinde bulundu. Berkcan Güven, ailenin kendisinden bizzat 40 bin TL ile 50 bin TL arasında para istediklerini dile getirdi.

 

Berkcan Güven YouTube Youtuber Taksim Dayı Muammer Topal ilk kez Taksime gitti yeğenleri para istedi 50 bin TL 40 bin TL akrabaları para istedi video çekmek için para istedi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator