Survivor'da bu akşam olay var

Survivor'da bu akşam olay var

Başlayalı henüz 1 hafta dahi olmayan Survivor’da büyük savaş başladı. Bu akşam yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı Hakan ile Turabi'nin kavgası damga vuracak gibi.

Survivor'da bu akşam olay var

Merakla beklenen Survivor All Star 2018 yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmana Hakan ile Turabi’nin kavgası damga vurdu.

Bu akşam yayınlanacak olan bölüme dair önemli tüyolar veren fragmana kavga görüntüleri damga vurdu. Survivor 2018’in iddialı iki ismi Hakan Hatipoğlu ve Turabi Çamkıran yeniden karşı karşıya geliyor. Peki yeni bölümde neler olacak? All Star takımına kim geçecek? 

Merve Aydın’ın sözleriyle başlayan Survivor 2018 3. bölüm tanıtımıyla birlikte ilk tüyolar geldi. Bir kez daha ödül oyunu heyecanının yaşanacağını gözler önüne seren tanıtımda Hakan ve Turabi kavgası ön plana çıktı. Konsey anları ise kafalarda soru işareti bıraktı, dikkat çeken ayrıntı ise takım değişikliği oldu.

Hakan- Turabi kavgasının konseye de konu olacağını öğrenen izleyicilere bir tüyo da Acun Ilıcalı'dan geldi. Ilıcalı’nın “Bu gece hem takımlar eşitlenecek, hem de sürprizler açıklanacak” sözleri merak uyandırdı.  Survivor’da ortak geçmişleri bulunan Hakan Hatipoğlu ve Turabi, birçok kez karşıya geldi. İkili arasındaki soğuk rüzgarlar tüm sezon boyunca devam etti. Acun Ilıcalı her ikisi de hırslı olan yarışmacıları sık sık uyarmak zorunda kalsa da iki ismin yıldızı bir türlü barışmadı.
 

Survivor Yeni Bölüm Fragmanı İçin Linke Tıklayınız

Survivor Hakan Survivor Turabi Hakan kavgası Survivor Hakan Hatipoğlu Turabi Çamkıran Survivor kavgaları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500