Survivor’a Gamze Özçelik Damgası
Advert
kayseri escort

Survivor’a Gamze Özçelik Damgası

Oyuncu Gamze Özçelik’in eski eşi Uğur Pektaş ve eski sevgilisi Mert Öcal’ın yeni sezonda TV 8 ekranlarında yayınlanacak Survivor’da yarışacağı haberi gündeme bomba gibi düştü

Survivor’a Gamze Özçelik Damgası

Sıkı takipçileri tarafından büyük merakla takip edilen Survivor’ın yeni sezon yarışmacılarının isimleri açıklanmıştı. Açıklanan isimler arasında Gamze Özçelik’in eski eşi Uğur Pektaş ve eski sevgilisi Mert Öcal’ın aynı takımda yarışacağı haberi ortalığı bir hayli karıştırdı.

Eski Eş Ve Eski Sevgili Aynı Takımda

TV 8 kanalının sahibi ve aynı zamanda sunucusu olan Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yarışmacıları açıklamıştı. Ilıcalı yaptığı paylaşımda, Ünlüler ve Gönüllüler takımının yarışmacılarının isimlerini açıkladı. Ünlüler takımının en dikkat çeken isimleri Uğur Pektaş ve Mert Öcal oldu. Ortaya çıkan detaya göre Gamze Özçelik ile 2 yıl aşk yaşayan Mert Öcal ve Özçelik'in 4 yıl evli kaldığı hatta bir çocuğunun babası olan Uğur Pektaş’ın aynı takımda yarışacağı anlaşıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arka Sokaklar Ortak Nokta

İki yarışmacının birbirleriyle başka ortak noktası olduğu da anlaşıldı. Oyuncu Mert Öcal, Özçelik ve Pektaş'ın aşklarının başladığı Arka Sokaklar dizisinde de rol aldı. Öcal’ın diziden Survivor'dan gelen teklifle ayrıldığı konuşuldu.

Gamze Özçelik Uğur Pektaş Mert Öcal Survivor Survivor 2020 2 yıl sevgili 4 yıl evli ortak nokta aynı adada Arka Sokaklar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator