SPORCULARDAN 4 ALTIN MADALYA
kayseri escort

SPORCULARDAN 4 ALTIN MADALYA

Mustafa Palancıoğlu, Kayserili sporcuların bayram öncesi 4 başarı haberi ile adeta çifte bayram yaşattığını söyledi.

SPORCULARDAN 4 ALTIN MADALYA

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kayserili sporcuların Kayseri’ye bayram öncesi 4 başarı haberi ile adeta çifte bayram yaşattığını söyledi.

Karadağ´ın Başkenti Podgorica´da 11 ülkenin katıldığı Büyükler Balkan Şampiyonasında Balkan Şampiyonu olan Özge Yılmaz, Bursa'da yapılan Atletizm Büyükler Türkiye Şampiyonasında Turgay Bayram ile Dağ Bisikleti Türkiye Şampiyonasında erkeklerde Furkan Akçam, yıldız bayanlarda ise Funda Taşkın’ı altın madalya kazanmalarından dolayı tebrik eden Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, “Spora yapılan yatırımlar ile ülke genelinde sporda başarı grafiği yükselmiştir. Tabi ki bundan da Kayserimiz payını almaktadır. Nitekim sadece bu hafta sonu Kayserili sporcularımız, bir Balkan şampiyonası, 3 Türkiye Şampiyonasında başarı elde etmişlerdir. Şehrimize altın madalya ile dönerek bizlere bayram öncesi bayram hediyesi vermişlerdir.” dedi. 

Bir yerde başarı varsa orada mutlaka Kayseri’nin de bulunduğunu ifade eden Başkan Palancıoğlu, Kayseri’ye altın madalya kazandıran sporculara başarılarının devamını dilerken emeği geçenlere de teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

 

Melikgazi Belediyesi Mustafa Palancıoğlu Kayseri Spor Altın madalya Balkan Şampiyonası Özge yılmaz Atletizm Şampiyonası Turgay Bayram Dağ Bisikleti Şampiyonası Furkan Akçam Funda Taşkın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator