Son dakika… 12 yaşındaki Suriyeli kıza istismar vakası
Advert
kayseri escort

Son dakika… 12 yaşındaki Suriyeli kıza istismar vakası

Son Dakika… İstanbul'un Esenyurt ilçesindeki bir ilkokulda kendisini müdür yardımcısı olarak gösteren ve Suriyeli 12 yaşındaki bir kıza istismarda bulunduğu söylenen sözleşmeli memurun işine son verildi

Son dakika… 12 yaşındaki Suriyeli kıza istismar vakası

İstanbul'un Esenyurt ilçesinde bir ilkokulda 12 yaşındaki kız öğrenciye cinsel istismarda bulunduğu öne sürülen memurun işine son verildi. Kendisini müdür yardımcısı olarak tanıtan kişinin ilkokul öğrencisine cinsel istismarda bulunduğu iddia edildi. 

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü cinsel istismarla suçlanan sözleşmeli memur İsmail S'nin işine son verdi. İstismarcı şahsın okulda istihdam edilmesiyle ilişki olan kişilerin tespiti için idari soruşturma başlatıldı.

Yaşanan olay 7 Şubat 2020 Cuma günü meydana geldi. 12 yaşındaki öğrencinin velisi, çocuğunun şikayeti üzerine Esenyurt Çocuk Büro Amirliği'ne gitti. Polis ekipleri tarafından alınan ifadede Suriyeli küçük kızın ifadesi mide bulandırdı.

Olayı Annesine Anlattı

12 yaşındaki küçük kızın ifadesinde sözleşmeli memurun kendisini müdür yardımcısı olarak tanıtarak mağdureyi okulun deposuna çağırdığı yer aldı. Depoda 10 dakika kadar kaldıklarını ve sözleşmeli memurun kendisine 5 TL para verdiğini söyledi. Küçük kız polise verdiği ifadede, "Parayı çöpe attım. Ardından yaşadıklarımı bir öğretmenime anlatmak istedim ancak dinlemedi. Ben de olanları anneme anlattım, annem beni doktora götürdü" sözlerine yer verdi.

Babası Yok Diye Hedef Olmuş

12 yaşındaki kız öğrenciyi taciz ettiği iddia edilen kişinin, çocuğun babasının aile ile birlikte yaşamadığını bildiği için kendisini hedef seçtiğini belirtti.

İstanbul Esenyurt İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü 12 yaşında öğrenci cinsel istismar müdür yardımcısı ilkokul öğrencisi 7 Şubat 2020 Suriyeli küçük kız annesine anlattı 5 TL verdi taciz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator