Şok iddia şarkı için gittiği ünlü evli isimle tek gecelik birliktelik yaşamış

Şok iddia şarkı için gittiği ünlü evli isimle tek gecelik birliktelik yaşamış

3 günlük hapis cezasının ardından magazin gündemine hızlı bir giriş yapan Seren Serengil hakkında yeni bir iddia daha ortaya atıldı.

Şok iddia şarkı için gittiği ünlü evli isimle tek gecelik birliktelik yaşamış

Seren Serengil hakkında ortaya atılan iddialar yenilir yutulur cinsten değil, hele ki şarkıcı Gülben Ergen’in üzerine giden biri için çok ağır iddialar. Peki, bu iddia ne? Türkiye Basın Birliği ödül törenine katılan Seyhan Soylu, şarkıcı Cengiz İmren'e herkesi şoke eden bir Seren Serengil itirafı yaptırdı. Meğer Seren Serengil o dönem evli olan Cengiz İmren ile yasak ilişki yaşamış. Olayın detayları daha da şaşırtıcı.

Zira Seren Serengil şarkı seçmeye gittiği gece Cengiz İmren ile birlikte olmuş. Ertesi gün yaşananlar daha da bomba... İşte Seyhan Soylu'nun o geceye ilişkin bomba ifşaları : '10 yıl önce, Muazzez Abacı, Nurdan Torun, Kibariye, Gökhan Güney için Cengiz İmren’in evine şarkı seçmeye gittik. O gün sabaha kadar eğlendik şarkılar söyledik herkes albümü için gerekli şarkıları Cengiz İmren’den aldım. 

Sonra Cengiz İmren ertesi günü kimin kaç tane şarkı alacağını söyledi telefonda manidar bir sesle, kıs kıs gülüyorlardı pek anlayamamıştım durumu aradan 10 dakika sonra Seren Serengil ağladı 'Sisi biliyor musun ben şu an neredeyim? Ben Cengiz İmren’in evindeyim evi süpürüyorum, temizliyorum, çamaşır yıkıyorum, akşama da yemeğe davet ediyorum' dedi.

Cengiz İmren ve ikisi bizi yemeğe davet etti… Tabii ki hepimiz şok olduk… Yıllar önce Seren Serengil ile aşk yaşamaya başladığında Cengiz İmren Hollandalı bir kadınla evliydi. Gülben Ergen’e sitem etmesine karşılık, kendisi de geçmişte evli bir adamla birlikteydi. Bu sözlerden sonra, Seyhan Soylu Cengiz İmren’i sahneye davet etti ve Seren Serengil’in eski eşine yıllar önceki evlilikle ilgili olayı anlattırdı, “3 günlük tutuklu kaldığı cezaevinde niye ziyaret etmedin?” diye sordu. Cengiz İmren de Seren Serengil ile beraber olduğu günlerde henüz Hollandalı eşiyle evli olduğunu söyledi.

Seren Serengil Seren Serengil Cengiz İmren'le aşk yaşamış Cengiz İmren Cengiz İmren'le Seren Serengil tek gecelik birliktelik yaşamış Sisi Gülben Ergen Seyhan Soylu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500