Siyah Beyaz Aşk 18. bölümde Ferhat ile Aslı’yı ölümden kurtaracak isim Ayhan

Siyah Beyaz Aşk 18. bölümde Ferhat ile Aslı’yı ölümden kurtaracak isim Ayhan

Pazartesi akşamı Kanal D ekranında yayınlanan Siyah Beyaz Aşk 18.yeni bölümde ölüm noktasına gelen Ferhat ile Aslı’yı kim kurtaracak?

Siyah Beyaz Aşk 18. bölümde Ferhat ile Aslı’yı ölümden kurtaracak isim Ayhan

Başrollerini İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’ın paylaştığı Siyah Beyaz Aşk’ın son bölümünde Namık, Cüneyt’e Aslı’yı öldürmesi için emir verirken bu emirden yararlanan Cüneyt’in hedefinde Ferhat’ta yer aldı. Peki, Aslı ile Ferhat’ı kim kurtaracak?

18. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmasa da Ferhat ile Aslı’yı Ayhan’ın kurtaracağı tahmin ediliyor. Yeter’i yolcu ettiği sırada babasına gelen haber ile uzun uzun baş başa görüşme yapan Ayhan o akşam Ferhat ile Aslı’nın kurtarmak için taş eve gitti.

Siyah Beyaz Aşk 17. Bölüm Özeti:
Başından beri Aslı’nın kendini değiştirdiğini, onu kendi istediği insana çevirdiğini düşünen Ferhat Aslı’ya olan aşkına sahip çıkar ve Aslı’dan boşanmaktan vazgeçer. Artık Ferhat’ın Aslı’yı hiç bırakmaya niyeti yoktur. Dengelerin değiştiği aşkta, heyecan dolu dakikaların sonunda Aslı Ferhat’ı terk eder. Ferhat Aslı’ya engel olmak isterken kaza geçirirler.

Diğer yandan Abidin ve Gülsüm evlilik hazırlıklarına başlar. Ailenin onayını almak isteyen Abidin ve Gülsüm’e destek hiç beklemedikleri yerden gelecek. İdil kendisini merdivenlerden iten kişinin Yeter olduğunu söyler. Namık, idil ’in bebeğinin ölmesinden yeteri sorumlu tutar ve onu Bolu’ya gönderme kararı alır. Kapı önüne konan Yeteri uzun zamandır bekleyen ve elinden tutmak isteyen başka birisi vardır. Diğer yandan merak edilen 18.yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fakat yayınlanır yayınlanmaz sitemizden izleyebilirsiniz.

 

Siyah Beyaz Aşk 18. bölümde Siyah Beyaz Aşk Ayhan Siyah Beyaz Aşk 18. bölümde Ferhat ile Aslı öldü mü Siyah Beyaz Aşk 18. bölüm fragmanı Siyah Beyaz Aşk 18. yeni bölüm fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500