SİGARAYA ZAM MI GELDİ
Advert
kayseri escort

SİGARAYA ZAM MI GELDİ

Sürekli artan sigara fiyatlarına bir yenisinin daha eklendiği iddiası kamuoyunu harekete geçirdi.

SİGARAYA ZAM MI GELDİ

Sosyal medya da başlatan ve bir anda gündem olan “Sigaraya 5" başlığı Twitter'ı salladı. 
Sigaraya 5 TL zam daha geleceği söylentileriyle başlayan olay, bir anda on binlerce vatandaşın paylaşıyla büyüdü. Peş peşe sigaraya gelen zamların ardından sigara tiryakileri bir anda panik oldu. 

YENİ ZAM KORKUSU:
Art arda gelen zamlarla Elektrik, doğalgaz ve akaryakıt gibi zaruri giderlerin içine bir de sigaranın ekleneceği korkusuna kapılan halk Twitter’da adeta protesto başlattı. En ucuz sigaranın 15 TL bandında olduğu ülke de yeni bir zam söylentisi bile sinirleri germeye yetti.

TWİTTER ZAM'LA ÇALKALANDI:
Sosyal medyada paylaşımda bulunan vatandaşların Sigaraya 5 TL zam geleceği söylentilerini adeta kulaktan kulağa yayması büyük bir infialinde tetikleyicisi oldu.  Öyle ki Twitter'da Sigaraya 5 başlığı kısa sürede Türkiye gündeminde üst sıralara tırmandı.

AÇIKLAMA GELDİ:
23 Ağustos Cuma günü itibariyle sigara fiyatlarına 50 kuruş ile 1 TL arasında zam daha gelesiyle başlayan tepkiler, halkı yeni bir zam korkusuyla karşı karşıya bıraktı. Ortaya atılan iddiaların ardından Sigara firması British American Tobacco (BAT) Türkiye'den açıklama yapıldı. Açıklamada "Bugün bazı sosyal medya hesaplarından British American Tobacco Türkiye ürünlerine zam yapılacağı şeklinde verilen haberler ve sözde zamlı fiyat listeleri gerçeği yansıtmamaktadır. Kurumumuzun ürünlerine yönelik aldığı bir zam kararı yoktur. Gerçek olmayan ve kurgulanmış görseller ile servis edilen, ne amaçla yapıldığını anlayamadığımız bu tür haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz." İfadelerine yer verildi.

SİGARAYA ZAM Sigaraya 5 TL zam sigara zam sigaraya zam geldi sigara fiyatları yeni sigara fiyatları sigaralara zam mı geldi sigaralara zammı geldi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator