Sigaraya Zam Geliyor
Advert
kayseri escort

Sigaraya Zam Geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, tütün kullanımının vergi artışlarına rağmen yükselmesi nedeniyle, "Taviz vermeyiz" yorumunu yaparak, gerekirse vergilerin üç kat artacağını ifade etti.

Sigaraya Zam Geliyor

Genel başkanlığını yaptığı AK Parti'nin Kızılcahamam kampında milletvekilleri ile bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, tütün kullanımının vergi artışlarına rağmen yükseldiğini belirtti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, tütün kullanımıyla ilgili taviz vermeyeceklerini ifad eederek, sigara yasağıyla ilgili olarak bakanlara, "Gerekirse vergileri üç kat artırın" talimatını verdi.

AK Parti'nin Kızılcıhamam Kampı'nda milletvekilleriyle bir arya gelen ve istişare toplantısı yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisine yöneltilen "Sigara yasaklarını vatandaş tam kavrayamadı. Yasakların doğru anlatılması gerek, yoksa poşette olduğu gibi sert ve yanlış eleştiriler alabiliriz" yorumu üzerine sigara ile ilgili hiçbir karardan geri dönülmeyeceğini söyledi. Sigara konusunda hükümet olarak kararlılığını ifade etmek için bakanlarına "Gerekirse vergileri üç kat artırın" talimatı da veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, içmek isteyenin bedelini ödemesini istedi. Elektronik sigaranın da yasak olmasına rağmen farklı yollarla yurt dışından getirtildiğini ifade eden Cuhmurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, her türlü tütün kullanımıyla ilgili olarak "Vergileri artırıyoruz, içmeye devam ediyorlar. Şimdi yine vergileri üç katına çıkaracağız. Pahalı pahalı içilsin" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sigara konusundaki bu açıklamalarının ardından şimdi gözler sigaraya yapılması olası zamlara çevirildi.

sigara zammı sigaraya zam sigaraya zam geldi mi sigaraya zam geldi sigaraya kaç lira zam geldi sigara zamları sigaraya zam gelecek mi Cumhurbaşkanı Erdoğan Recep Tayyip Erdoğan Recep Tayyip Erdoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator