SIFIR BİR SİNEMA FİLMİ OLUYOR - SIFIR BİR NE ZAMAN GÖSTERİME GİRECEK ?
kayseri escort

SIFIR BİR SİNEMA FİLMİ OLUYOR - SIFIR BİR NE ZAMAN GÖSTERİME GİRECEK ?

Bir internet dizisi olan Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da projesinin sinema filmi için düğmeye basıldı. Filmin oyuncu kadrosu ve çekim tarihi belli oldu.

SIFIR BİR SİNEMA FİLMİ OLUYOR - SIFIR BİR NE ZAMAN GÖSTERİME GİRECEK ?

Tam 6 sezon yayınlanan ve milyonlarca kişi tarafından izlenip takip edilen Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da dizisinin sinema projesi için harekete geçildi. Başrolleride Savaş Satış ve Onur Akbay (Cihat Sarsılmaz)'ın rol aldığı dizi beyaz perdeye transfer oluyor.

Adana'nın en belalı semti Hürriyet Mahallesi'ni konu alarak kamera karşısına geçen bir grup gencin dizisi, milyonlarca kişiye ulaşınca sinema filmi olmaya başladı. İlk başlarda Cihangir Ceyhan (Cio), Özgür Meriç (Özgür) ve Savaş Satış (Savaş) ile yönetmen Kadri Beran Taşkın'ın bir projesi olarak başlayan dizi, önce Youtube'de paylaşılmaya başlanmış ve kısa zaman içinde milyonlarca kişi tarafından izlenmişti. Gördüğü yoğun ilgi sebebiyle Blutv'ye transfer olan ve tam 6 sezon yayınlanan dizi şimdilerde sinema filmi olmak üzere.

OYUNCU KADROSU BELLİ OLUYOR:
Dizinin ardından beyaz peeye uyarlanmak üzere senaryosu yazılan Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da dizisinin oyuncularıda belli olmaya başladı. Hem Savaş Satış, hem Onur Akbay (Cihat Sarsılmaz) isminin bulunacağı filimde final sahnesinin oyuncusu Gökhan Diğicibaşı yer almayacak. Yeni ve sinema dünyasının başka projelerde isim yapmış tanıdık yüzlerinde yer alacağı dizi de isimler henüz tam olarak netleşmedi.

CİO KADRODA MI?:
Sinemaya uyarlanacak olan dizinin en çok merak edilen başlıklarından birisi de ölen isimlerin yeniden rol alıp almayacağı. Yani, Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da dizisinin en çok beğenilen isimlerinden birisi olan Cio karakterinin sinema filminde oynayıp oynamayacağı. Cio gibi, Özgür, Anafor, Berto, Cabbar, Burak ve Cengo kardeşlerin de rol alıp almayacakları merak konusu.

GÖSTERİM TARİHİ NE ZAMAN:
Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da dizisinin gösterim tarihinin de çekimlerle alakalı olarak planlandığı ortaya çıkarken, oyuncuların tamamlanması ve çekim platosunun kurulmasıyla beraber yaz sonu ''Motor'' denileceği ve 2020 yılının ikinci çyrek döneminde de ekranlara geleceğibilgisine ulaşıldı.

Sıfır bir Sifir bir Cio Cihangir Ceyhan Savaş Satış Cihat Sarsılmaz Onur Akbay Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da Hürriyet Mahallesi Blutv
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator