SIFIR BİR 6. SEZON BAŞLIYOR
kayseri escort

SIFIR BİR 6. SEZON BAŞLIYOR

Bir internet dizisi olarak yayın hayatına başlayan ve gördüğü ilgi sayesinde bir BLUTV'ye transfer olan Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da Dizisi'nin 6. sezon başlama tarihi belli oldu. Dizinin 6. sezon fragmanı yayınlandı.

SIFIR BİR 6. SEZON BAŞLIYOR

Bir kaç arkadaşın amatör olarak başladığı ancak zamanla milyonlarca kişi tarafından takip edilen bir dizi haline gelen Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da dizisinin 6. Sezon başlama tarihi belli oldu.

BluTv ekranlarından izleyicisiyle buluşan Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da dizisinin yeni sezon çekimlerinin başlamasının ardından ilk fragmanda yayınlandı. Başrollerinde Savaş SatışOnur AkbayBertan Uçar gibi isimlerin bulunduğu dizinin oyuncu kadrosunda Cihangir Ceyhan ve Özgür Meriç gibi isimlerde yer almıştı. Geride kalan 5 sezon boyunca izlenme rekorları kıran ve her fragmanı bile YouTube'de trendlere giren dizinin 6. sezon fragmanı da yayınlandı.

5. SEZONDA KAN AKTI:
Adana'nın Hürriyet Mahallesi'nde bir zamanlar yaşananların konu edildiği dizide bir grup genç uyuşturucuya savaş açarak, mahallelerinden bu illeti kurtarmak istiyor. Bu nedenle verilen mücadelede bir çok bedel ödenirken, 5. sezonda en büyük bedel gruba ağabeylik yapması için görevlendirilen Gökhan'ın hamlesi olmuştu. Tüm ekibi para için kullanan ve foyası ortaya çıkınca da, hepsini öldürtmeye kalkan Gökhan, yaptığı saldırıyla neredeyse herkesi yaralamış birçoğunu da öldürmüştü.

6. SEZON FRAGMANI YAYINLANDI:
Yeni sezonda kimlerin yaşayıp, kimlerin öldüğü henüz belli değilken, artık Cihat Sarsılmaz'da yakalanmış ve Savaş ile aynı cezaevine gönderilmiştir. Hedefte hem cezaevinde yaşanan olaylara son vermek, hem de dışarıda Gökhan'ın yaptığı ihanetin bedelini ortaya çıkartmak gibi bir çaba vardır. Gruptan ölenlerin gizlice gömüldüğü çatışmanın ardından, kan ise daha hızlı akmaya başlar. 8 Mayıs günü yayınlanacak olan yeni bölümü için geri sayımın başladığı dizinin bu sezon 9 bölüm çekilecek.

FİNAL YAPIYOR:
Dizinin ilk bölümlerinde Cihangir Ceyhan yani nam-ı diğer Cio'nun yanı sıra Özgür'ün ve diğer oyuncuların tamamının diziye veda etmesiyle, artık Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da dizisinin de final yapma zamanının geldiği iddia edildi. 6. Sezon için Blutv ile anlaşan yapım şirketinin, bu sezon için çekilecek olan 9 bölümle birlikte final yapması kararı alındığı öğrenildi.

SIFIR BİR 6. SEZON FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ
 

Sıfır Bir Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da Sıfır Bir 6. sezon Savaş Satış Cio cihangir Ceyhan sifir bir sifir bir yeni sezon sıfır bir yeni sezon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator