Serenay Sarıkaya’dan aşk İtirafı geldi
Advert
kayseri escort

Serenay Sarıkaya’dan aşk İtirafı geldi

Son dönemlerde gündemden düşmeyen Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya arasındaki aşk dedikoduları doğrulandı

Serenay Sarıkaya’dan aşk İtirafı geldi


Komedyen Cem Yılmaz ve ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın Atina’daki aşk kaçakalarının ortaya çıkmasıyla sevgili oldukları belgelenmiş oldu. Oyuncu Serenay Sarıkaya, aşk dedikodularıyla ilgili açıklama da bulundu.

Defne Samyeli'den ayrılmasının ardından kendisinden 18 yaş küçük oyuncu Serenay Sarıkaya ile aşk yaşadıkları iddia edilen Cem Yılmaz, konuyla ilgili kaçamak cevaplar vermişti. Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz ile aşk yaşadığı  iddialarını açıklama yaparak doğruladı.

Çiftin, Yunanistan’ın başkenti Atina’da tatil yaparken çekilmiş fotoğrafları olay olmuştu. Ardından Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya Atina'da bir kez daha yakalandı. Yılmaz ve Sarıkaya, bu kez bir mekan da eğlenirken görüntülendi. İkilinin, Yunanistan tatilinin sona ermesiyle birlikte yurda döndükleri öğrenildi. Aynı zamanda ülke sınırları içerisinde objektiflere yakalanmak istemeyen çift, ayrı uçaklarla seyahat etti.

Kanal D’de ekranlara gelen 2.sayfa programında, Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz’la gittikleri Atina tatili dönüşü, havalimanında birlikte görüntülendiğine dikkat çekildi. Serenay Sarıkaya, kendisine sorulan sorulara, 'Ne söyleyeyim ki her şey gördüğünüz gibi' şeklinde cevap verdi. 

Güzel oyuncu, son olarak yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin ile aşk yaşadığı biliniyordu ve yakın zamanda ayrılık kararı almışlardı. 

 

Cem Yılmaz Serenay Sarıkaya birlikte aşk yaşıyorlar belgelendi objektiflere yakalandı mekanda görüntülendi Atina yurda döndü ayrı ayrı geldi Serenay Sarıkaya doğruladı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator