Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz birlikte mı
Advert
kayseri escort

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz birlikte mı

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programında bir soruyu cevaplarken Serenay Sarıkaya’yı örnek verdi. Akıllarda acaba Cem yılmaz, Serenay Sarıkaya ile birlikte mi sorusu kaldı.

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz birlikte mı

 

Cem Yılmaz’ın 1.5 yıl aşkın süredir birlikte olduğu Defne Samyeli’den, Serenay Sarıkaya ile sevgili olduğu için ayrıldığı iddia edilmişti. Daha önce doğruluğunun sorulması üzerine iddiayı yalanlayan Cem Yılmaz, “İbrahim Selim ile Bu Gece” programında ise verdiği örnekle kafaları karıştırdı.

Yılmaz, İbrahim Selim’in kendisine yönelttiği “Kimseyi stalk’luyor musun?” sorusuna şöyle cevap verdi: “Diyelim ki ben ‘Serenay Sarıkaya ne yapmış?’ diye bakıyorum ve dalıp gidiyorum mesela ona. O dalıp gitme mi stalk mu oluyor? Normalde bir sürü arkadaşım var, onlara dalmıyorum mesela.”

Aleyna Tilki’yi takip etmek istiyorum

Cem Yılmaz programda “Sahte hesapla takip ettiğim kimse yok. Ancak haber yapılacağını bildiğim için takip etmek isteyip de edemediğim insanlar var. Mesela Aleyna Tilki komik bir tweet atıyor. Takip etmek istiyorum ama yapamıyorum. Bunun haber olması hoş olmaz diye düşünüyorum.” şeklinde dikkat çeken bir itirafta bulundu.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ben utangaç bir insanım

İbrahim Selim’in kendisine yönelttiği “Gözlerimin içine bak ve ne kadar çapkınsın söyle” sözlerine de Cem Yılmaz, “Çapkınlık tatlı bir şey. Çapkın erkek, çapkın kadın tatlılığı vardır. Zampara değil ama. Zampara kaba bir söz. 10 üzerinden 1 olsun. Benim çapkınlığımdan ne olur? Ben utangaç bir insanımdır.” cevabını verdi.

Serenay Sarıkaya ile mekandan birlikte ayrıldı

Zorlu PSM’de çekimi yapılan programın YouTube’da yayınlanmasından sonra ilginç bir iddia ortaya atıldı. Çekimleri 27 Aralık 2020 tarihinde yapılan programı oyuncu Serenay Sarıkaya’nın da kuliste izlediği ve daha sonra Cem Yılmaz ile birlikte Zorlu PSM’den beraber ayrıldığı iddia edildi.

 

Cem Yılmaz Serenay Sarıkaya İbrahim Selim Defne Samyeli İbrahim Selim ile Bu Gece Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya birlikte mi stalk Aleyna Tilki Ben utangaç bir insanım 10 üzerinden 1 mekandan birlikte ayrıldı Zorlu PSM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator