Şerbetçioğlu Ailesi'nin Mutlu Günü
Advert
kayseri escort

Şerbetçioğlu Ailesi'nin Mutlu Günü

Kayseri’nin tanınmış iş insanlarından Ahmet Şerbetçioğlu kızı Özge'yi, Çıklaçiftçi ailesinin oğlu ile Furkan ile evlendirdi.

Şerbetçioğlu Ailesi'nin Mutlu Günü

Kayseri'nin tanınmış iş adamlarından ve Şerbetçioğlu Sarraf'ın sahibi Ahmet Şerbetçioğlu, kızı Özge'yi Çıklaçifci ailesinin oğlu Furkan ile evlendirdi. Flamingo De Luxe Beyaz Salon’da gerçekleştirilen ve yoğun davetli topluluğunun katıldığı düğün töreni büyük beğeni topladı.
Siyaset ve iş dünyasının tanınmış isimlerinin davetli olarak katıldığı gece oldukça görkemli geçti. Kayseri’nin tanınmış isimlerinden olan Ahmet Şerbetçioğlu ve eşi Yasemin Şerbetçioğlu'nun kızları Özge Şerbetçioğlu ve Çıklaçifçi ailesinden Furkan Çıklaçifçi düzenlenen yemekli bir düğün törenle evlendi. Çifti, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayseri Büyükşehir Belediyesi İyi Parti Grup Başkanvekili Kazım Yücel ve Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy gibi isimler yalnız bırakmadı.
Mutlu çiftin nikahını Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, dualar ve iyi temenniler eşliğinde kıydı. Daha sonra sözü Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy’a bırakarak, nikah defterini gelin hanıma kendisinin teslim etmesini rica etti. Nikahın kıyılmasının ardından genç çiftin eğlencesine aile büyükleri ve dostları onları yalnız bırakmayarak eşlik etti.

 

 

Haber: Başak Eğri - Duygu Sarınca

 

Ahmet Şerbetçioğlu Mahmut Çıklaçifçi Özge Şerbetçioğlu Furkan Çıklaçifçi Ahmet Şerbetçioğlu kızını evlendirdi Şerbetçioğlu'nun mutlu günü Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar Kayseri Büyükşehir Belediyesi İyi Parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator