Senegalli yolcuya hakaret eden şoföre meydan dayağı
kayseri escort

Senegalli yolcuya hakaret eden şoföre meydan dayağı

Senegalli yolcuya hakaret ederek vuran şoför O.K. taksi durağı sakinleri tarafından dövüldü ve gözaltına alındı. Şoföre ceza verildi

Senegalli yolcuya hakaret eden şoföre meydan dayağı

Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi, aracına aldığı Senegalli turiste hakaret eden taksicinin ihraç edildiğini açıkladı. Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi’nden yapılan açıklamada, "Sözde taksi sürücüsü olarak adlandırabileceğimiz kişi tarafından Senegal uyruklu yolcuya karşı takınılan üslup, ifadeler, cümleler mesleğimize,meslek erbabına hatta insanlığa yakıştırılmayacak düzeydedir" denildi.

Açıklamada, "Şikayete konu olan Taksi sürücüsünün Kooperatifimiz ile ilişiği Disiplin Kurulu toplantısında kesilmiştir. Kişiye ait işlem ile bilgiler İstanbul Büyükşehir Belediyesi nezdinde ilgili kuruluşlar ile ivedilikle paylaşılmıştır.Şikayete konu olan taksi sürücüsünün çalışma ruhsatının iptali neticesinde bundan sonra hiç bir ticari takside çalışmaması uygunluğu ve görüşü bildirilmiştir. Bundan sonraki süreçte konunun yasal platformlarda en sert şekilde cezalandırma ile sonuçlanması adına taraf olacağımızı önemle ifade etmek istiyoruz" denildi.

Meydan dayağı
Senegalli yolcuya akılalmaz şekilde kötü davranan şoför O.K. olayın ardından görev yaptığı Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi’nde meslektaşlarının tepkisiyle karşılaştı ve adetda meydan dayağı yedi. Yaklaşık 10 taksi şoförü, görüntülerin yayılmasının ardından O.K.’yı feci şekilde darp etti. Havalimanı karakoluna götürülen O.K. kendisini darp eden taksicilerden şikayetçi oldu.

Gözaltına alındı
Ousmane Alyly isimli Senegalli turiste hakaretler yağdıran, "sen terörist misin", "camileri bombalamayı mı geldin" diyen ve zorla bahşiş almaya çalışan taksici O.K. gözaltına alındı. Turizm Şube Müdürlüğü ekipleri, şoför O.K.’yı havalimanında gözaltına alarak, hakkında Gasp suçundan işlem başlattı. O.K. işlemlerin yapılması için Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliğine götürüldü.

İstanbul takcisi Ok Senegalli yolcu hakaret dayak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator