Selin Ciğerci’nin Şaşırtan Değişimi
Advert
kayseri escort

Selin Ciğerci’nin Şaşırtan Değişimi

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci yeni imajını takipçileriyle paylaştı. Saçlarını siyaha boyatan Ciğerci, fotoğrafının altına "Kimseye benzetmeden yorum yapın" uyarısını yaptı.

Selin Ciğerci’nin Şaşırtan Değişimi


Sosyal medya hesaplarını aktif kullanan Selin Ciğerci bu kez yeni imajıyla gündem oldu. Her paylaşımıyla çok konuşulan Selin Ciğerci, son gönderisiyle de olay oldu. Kısa bir süredir kendi kozmetik markası için çalışmalar yapan ve verdiği konserlere hız kesmeden devam eden Ciğerci imajını değiştirdiğini duyurdu.

Sarı saçlarını siyaha boyatan ve kahkül bırakan Ciğerci, kocası Gökhan Çıra ile birlikte objektiflere samimi pozlar verdi.

Takipçilerin Ricası Var

Instagram hesabından yeni imajını takipçileriyle paylaşan Ciğerci, fotoğrafın altına "Ne olur kimseye benzetmeden yorum yapınız" notunu düştü.

Selin Ciğerci, bir önceki paylaşımında ise futbolcu eşi Gökhan Çıra ile dudak dudağa samimi görüntülerini paylaşmış ve çok duygusal bir not yazmıştı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Selin Ciğerci Gökhan Çıra sarı saç siyah saç yeni imaj yeni stili Sosyal medya fenomeni Saçlarını siyaha boyatan kendi kozmetik markası imajını değiştirdi kahkül kimseye benzetmeden dudak dudağa samimi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator