SELİN CİĞERCİ'DEN ÇOK KONUŞULACAK İTİRAF
Advert
kayseri escort

SELİN CİĞERCİ'DEN ÇOK KONUŞULACAK İTİRAF

Cinsiyet değiştirerek kadın olmayı tercih eden ve ünlenen Selin Ciğerci, hakkında bilinmeyenleri Ayşe Arman'a anlattı.

SELİN CİĞERCİ'DEN ÇOK KONUŞULACAK İTİRAF

Kadın olmayı tercih ettiği dönemle ilgili ilk kez konuşan Selin Ciğerci, hayatıyla ilgili olarak Hürriyet Gazetesi yazarı Ayşe Arman'a çok samimi açıklamalarda bulundu. Futbolcu Gökhan Çıra ile evlilik yolundaki sosyal medya fenomeni, hayatında daha önce de bir futbolcuyla aşk yaşadığını itiraf etti.

KADIN OLMA KARARINI ANLATTI:
Neden kadın olmak istediğiyle ilgili merak edilenleri ve o süreci Hürriyet Gazetesi yazarı Ayşe Arman'a anlatan Selin Ciğerci, annesine ve babasına cinsiyet değiştirme kararını verdikten sonra karşılaştığı tepkiyi ''Annem 'Yapma ne olur' dedi, babam 'Allah belanı versin, bir daha bu eve gelme' diye tepki gösterdi'' şeklinde konuştu. 

20 YAŞINA KADAR KADIN OLMAK İSTEDİM
Hayalinin hep kadın olmak olduğunu ve bunu çok istediğini söyleyen Selin Ciğerci, o yaşına kadar arkadaşlarının kendisine ''Bebek Okan'' diye seslendiğini de ifade etti. Gerçek adının ise Hasan olduğunu ifade eden, fenomen isim Gökhan Çıra'dan önce ünlü bir futbolcuyla aşk yaşadığını ve cinsiyet değiştirme ameliyatını da onun yaptırdığını itiraf etti. Selin Ciğerci geçmişini anlatırken, ''Tezgahtarlık, korsan taksicilik derken Taksim-Şişli hattında çalışmaya başladım. O yolda gördüğünüz insanlardan biri de bendim. Başka çarem yoktu. Bir gün Türkiye'nin en ünlü futbolcularından biriyle tanıştım. Birbirimize aşık olduk. Ameliyatımı, her şeyimi o yaptırdı. Bana yurt dışından doktor getirtti. Artık ailemle de barıştım, erkek kardeşimin düğününe birlikte gittik." 


Selin Ciğerci Hürriyet Gazetesi Ayşe Arman Gökhan Çıra sosyal medya fenomeni Bebek Okan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator