Sefirin Kızı dizisi 10. Bölüm fragmanı yayınlandı mı
Advert
kayseri escort

Sefirin Kızı dizisi 10. Bölüm fragmanı yayınlandı mı

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı yeni bölümüyle izleyenleri yine büyülemeyi başardı Peki Sefirin Kızı dizisi 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Sefirin Kızı dizisi 10. Bölüm fragmanı yayınlandı mı


Star Tv ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisi 9. Bölüm ile izleyicisiyle buluştu. Son bölümün yayınlanmasının ardından 10. Bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı merak konusu oldu. Dizinin başrollerini Neslihan Atagül Doğulu, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu’nun paylaştığı Sefirin Kızı dizisi 17 Şubat 2020 Pazartesi günü son bölümüyle seyirci karşısına çıktı. 

Dizinin son bölümünde Güven Bey’in telefonundaki videoda, Akın’ın Montenegro’da Nare’ye saldırdığı, Nare’nin de Akın’ı bıçakladığı güvenlik kamerası görüntüleri vardır. Bu görüntülerin Sancar’a ulaşmaması için elinden geleni yapan Nare’nin korktuğu başına gelir. Akın’a sırf Nare’yle ismi aynı cümlede geçtiği için ceza kesen sadıcının, o pisliğin adını ablasıyla aynı cümlede geçirdiğini duyan Gediz deliye dönüyor ve hırsını Sancar’ı yumruklayarak çıkarıyor. Sancar ise Gediz’in yumruklarına karşılık vermiyor ve cezasına razı oluyor. 

Sefirin Kızı dizisi yayınlandığı ilk bölümden beri oyuncu kadrosu ve ilginç konusuyla izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı. 

Sefirin Kızı dizisi 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sefirin Kızı dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 

Sefirin Kızı dizisi yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın

Sefirin Kızı Dizisi 9. Bölüm Özeti

Akın’a sırf Nare’yle ismi aynı cümlede geçtiği için ceza kesen sadıcının, o pisliğin adını ablasıyla aynı cümlede geçirdiğini duyan Gediz deliye döner. Hırsını Sancar’ı yumruklayarak çıkarır. Sancar ise Gediz’in yumruklarına karşılık vermez, cezasına razı olur. Ama köstebek olduğuna emin olduğu Müge’nin peşine düşmekten de geri kalmaz. Tabii ki Gediz’den gizleyerek.

Aynı anlarda Nare de Gediz’den gizli Müge’nin peşindedir, o da Müge’ye Akın’ın gerçek yüzünü göstermeye çalışmaktadır. Farklı amaçlarla aynı hedefin peşine düşen Sancar’la Nare’nin yolları, aynı videoda kesişecektir. Güven Bey’in telefonundaki bu videoda, Akın’ın Montenegro’da Nare’ye saldırdığı, Nare’nin de Akın’ı bıçakladığı güvenlik kamerası görüntüleri vardır. 

Güven Bey bu videoyu Sancar’a izleterek bir kuşla iki taş vurmak niyetindedir; Akın’ı mezara, Sancar’ı hapse göndermek.

Sefirin Kızı Dizisi Konusu

Gariban bir yarıcının oğlu olan Sancar, daha çocuk yaştayken Bodrum’a tatile gelen bir büyükelçinin kızı olan Nare’ye sevdalanır.

Bu iki zıt çocuk, birbirlerini çok severler, sevdaları için yıllarca mücadele ederler. Sonunda kız oğlana kaçar ama tam kavuştukları gece Nare birden ortadan kaybolur. Bir daha onu gören olmaz.

Kimi der denize düştü öldü, kimi der sefir kızı ya Avrupa’ya kaçtı. Bir aşık da onlara türkü yakar, der ki sefirin kızı alaca kuş oldu uçtu. Böylece Nare ve Sancar’ın mutsuz hikayesi bir destana dönüşür.

Bir düğün gecesinde ortadan kaybolan sefirin kızı, tam dokuz yıl sonra, başka bir düğün gecesinde ortaya çıkıverir. Üstelik bu düğün, Sancar’ın düğünüdür ve ona kızını getirmiştir.

Sefirin Kızı Sefirin Kızı 9. bölüm Sefirin Kızı 10. bölüm fragmanı Star Tv son bölüm yeni bölüm dizi dizi haberleri Nare Sancar Efe Gediz Uraz Kaygılaroğlu Engin Akyürek Neslihan Atagül
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator