SEDAT KILINÇ'A BÜYÜK TEPKİ !
kayseri escort

SEDAT KILINÇ'A BÜYÜK TEPKİ !

Kayserispor Yönetim Kurulu Başkanlığı için aday olan Sedat Kılınç'ın bir anda ortadan kaybolması, Kayserispor severlerin ve gurbetçi Kayserililerin tepkisini çekti.

SEDAT KILINÇ'A BÜYÜK TEPKİ !

Kayserispor Başkanlığı için adaylığını açıklayan ve Erol Bedir ile birleşmeyeceğini söyleyen Sedat Kılınç'ın bir anda 'U Dönüşü' yapması sarı-kırmızılı takımın taraftarları tarafından tepki çekti. Hiç bir koşulda adaylıktan çekilmeyeceğini söyleyen Sedat Kılınç'ın bir anda adaylıktan çekilmesi reklam iddialarını gündeme getirdi.

GURBETÇİLERDEN TEPKİ:
Kayserispor
'u kullanarak Sedat Kılınç'ın reklam yaptığını ifade eden Kayseri halkı ve Kayserisporlu futbol severler, asla geri adım atmayacağını söyleyen birinin 24 saat geçmeden adaylıktan ayrılmasının hiçte güven veren bir hareket olmadığını ifade etti. Kılınç için, ''Gurbetçi sezonu öncesi ne reklam yaptı ama'' ifadelerine yer verildi. Sedat Kılınç'ın Kayserispor'u tamamen kullandığını söyleyerek tepki gösteren bazı gurbetçi Kayserililer de, ''İnşaat satmak için güzel reklamı yaptı. Tüm hemşerilerimiz beyfendinin ismini duydu. Şimdi en büyük referansı Kayserispor başkan adaylığı oldu'' şeklinde konuşuldu.

KAYSERİSPOR REKLAM MALZEMESİ DEĞİLDİR:
Bazı Kayserispor taraftarları büyük tepki gösterdikleri Sedat Kılınç'a ''Kayserispor kimsenin reklam malzemesi değildir. Bu takımı rant kapısı görmek, şehire ihanettir. Belediye üzerinden kentsel dönüşümle aldığı arsaları kullansın. Kimse Kayseripor üzerinden maddi yada manevi bir gelir heaplaması yapamaz'' denildi.

SAMİMİ OLSA ÇEKİLMEZDİ:
Genel kurul ürecinde yaptığı basın toplantısında çekilmeyeceğini ve sonuna kadar gideceğini söyleyen Sedat Kılınç'ın o açıklamalarının asla samimi olmadığını fark ettiklerini söyleyen Kayserispor severler, ''İlk kez gerçek manada iki listeli bir genel kurul olacağını düşünmüştük. Sözlerine bizim inandığımız kadar Sedat Kılınç'ın inanmadığını görmek hem üzdü, hemde Kayseripor'un gerçek sevenlerinin elinde kalması bizi mutlu etti'' ifadelerine yer verildi.

Haber: Yavuz YIKILMAZ

Kayserispor Erol Bedir Sedat Kılınç sarı-kırmızılı Kayseri gurbetçi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator