Sedat Kılınç Kayserispor'a borçlu
Advert
kayseri escort

Sedat Kılınç Kayserispor'a borçlu

İstikbal Mobilya Kayserispor'da hesapların incelenmesini isteyen delege Sedat Kılınç'ın kulübe borcu olduğu ortaya çıktı

Sedat Kılınç Kayserispor'a borçlu

(ÖZEL HABER) Süper Lig'de sıkıntılı günler geçiren İstikbal Mobilya Kayserispor, yarın Olağanüstü Genel Kurul toplantısı gerçekleştirecek. Berna Gözbaşı'nın tek aday olarak yapılmasmı planlanan Genel kurul öncesinde oldukça ilginç gelişmeler yaşanıyor.

Eski Başkan Erol Bedir döneminin irdelendiği ve Olağanüstü Genel Kurul toplantısında Mali açıdan ibra edilmemesi gerektiği empoze edilmeye çalışılırken, hesaplarının incelenmesi gerektiği yönünde fikir beyan eden işadamı ve Kayserispor delegesi Sedat Kılınç ile ilgili oldukça ilginç bir ayrıntı ortaya çıktı.

Geçtiğimiz dönemde Kayserispor başkan adayı olan ve genel kurul toplantısına 2 gün kala geri adam atan, Kayserispor Vefa Gecesinde forma almayarak şimşekleri üzerine çeken genç işadamı Sedat Kılınç'ın sarı kırmızılı kulübe borçlu olduğu ortaya çıktı.

Borçlu
Erol Bedir'in istifa etmesinden sonraki süreçte Başkan adayı olmayan ancak, Berna Gözbaşı'nın listesinde yeralamayı kabul ederek "Maddi manevi desteğe hazırım" diyen, Olağanüstü Genel Kurul toplantısına 1 gün kala "Kayserispor'u seven herkesin, hesap sorulması için yargı yoluna başvurması gerekir" diyen Sedat Kılınç'ın kaç yıldır kulüp aidatını ödemediği öğrenildi. Kayserispor vefa gecesinde bir tek forma dahi almayıp, kulübe destek olmayan işadamı Sedat Kılınç'ın Kayserispor kulübüne 3 Bin 500 TL aidat borcunun olduğu ve bunu ödemediği tespit edildi.

Haber: Yavuz Yıkılmaz

Kayserispor Sedat Kılınç Sedat Kılınç borç Delege Sedat Kılınç Kayserispor delege Sedat Kılınç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator