Seda Sayan Tarkan’ın bebeğinin cinsiyetini açıkladı

Seda Sayan Tarkan’ın bebeğinin cinsiyetini açıkladı

Sosyal medyada baba oluyor diyen Tarkan’ın bebeğinin cinsiyetini ilk defa Seda Sayan açıkladı.

Seda Sayan Tarkan’ın bebeğinin cinsiyetini açıkladı

Baba olmasını açıklamasıyla yaptığı paylaşım birçok kişi tarafından ilgi gördü. Diğer yandan megastar’ın bebeğinin cinsiyeti de merak konusu oldu. Bu konu hakkında bilgi vermeyen Tarkan’ın bebeğinin cinsiyetini Seda Sayan açıkladı.

Seda Sayan, Show TV’deki programın da, “Aldığım duyumlara göre söylüyorum. Tarkan’ın kızı olacak” dedi. Bu açıklama sonrası Tarkan’dan konuyla ilgili açıklama gelmedi.

Seda Sayan Kimdir?
30 Aralık 1961'de İstanbul'da doğdu. Gerçek adı Aysel Gürsaçer olan sanatçı, müzik dünyasındaki çıkışını 1980li yıllarda yaptı. "Ah Geceler", "Bebeğim", "Ben Sana Demedim mi", "Sensizliğe Yanarım" ve "Var mısın" gibi parçalarla çıkış yaptı. Uzun bir süredir televizyonların sabah kuşağında kadın programı yapmakta olan sanatçı birçok dizide oyuncu olarak yer aldı.

Tamer Karadağlı ile birlikte rol aldığı "Fedai" isimli dizinin başarısızlığının ardından müzik çalışmalarına devam etti. Bir dönem televizyonda yayınlanan bir yarışma programında İbrahim Tatlıses ve Muazzez Abacı ile jüri üyeliği yapmıştır. 1987 yılında Rıdvan Kılıç ile evlenen sanatçının bu evliliği 6 ay sürdü. 1990 yılında Sinan Engin ile olan evliliğinden tek oğlu Oğulcan Engin'dir.

Seda Sayan Kimdir? Tarkan Tarkan'ın bebeğinin cinsiyeti Kız Erkek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500