Sağlık personellerinin 14 bini İŞKUR üzerinden alınacak
Advert
kayseri escort

Sağlık personellerinin 14 bini İŞKUR üzerinden alınacak

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk Sağlık Bakanlığı bünyesine alınacak 32 bin yeni sağlık çalışanının 14 bininin İŞKUR üzerinden alınacağını açıkladı

Sağlık personellerinin 14 bini İŞKUR üzerinden alınacak

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Sağlık Bakanlığının duyurduğu 32 bin yeni sağlık çalışanı alımının 14 bininin İŞKUR üzerinden gerçekleştirileceğini açıkladı.

Kamu işçisi alımında başvurular elektronik ortamda yapılacak

Kamu işçisi alımında başvuruların elektronik ortamda gerçekleşeceğinin altını çizen Bakan Selçuk, “Vatandaşlarımız İŞKUR birimlerine gelmeden başvurularını E-Devlet ya da esube.iskur.gov.tr üzerinden yapabilecek. Ayrıca ALO 170 Çalışma ve Sosyal Güvenlik İletişim Merkezimizi arayarak da başvurularını gerçekleştirebilecekler” dedi.

Bakan Selçuk Yeni Koronavirüs riski göz önünde bulundurularak ve halk sağlığını korumak amacıyla İl Müdürlüklerine fiziken yapılan başvuruların kabul edilmeyeceğine dikkat çekti.

Başvuruların 26-30 Mart tarihleri arasında yapılacağı açıklandı.

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Zehra Zümrüt Selçuk 32 bin yeni sağlık çalışanı 14 bin İŞKUR Kamu işçisi elektronik ortamda ALO 170 26-30 Mart tarihleri arasında
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator