Ronaldo’dan Şaşırtan Selamlaşma
Advert
kayseri escort

Ronaldo’dan Şaşırtan Selamlaşma

Koronavirüsün tüm dünyayı esir aldığı günlerde İtalya’da maçların seyircisiz izlenmesi kararı verilmişti Cristiano Ronaldo’da her karşılaşma öncesinde yaptığı gibi seyirciyle selamlaşarak bu duruma gönderme yaptı

Ronaldo’dan Şaşırtan Selamlaşma


İtalya’da koronavirüs için önlem almak isteyen yetkililer, futbol maçlarının seyircisiz izlenmesi kararını verdi. Cristiano Ronaldo, Juventus ve Inter’in karşı karşıya geleceği maç öncesi yaptığı hareketle sosyal medya da çok konuşuldu.

Ronaldo her maç öncesi yaptığı bir ritüeli gerçekleştirmek için eliyle taraftarlara selam verdi. Karşılaşma için stada gelen yetenekli futbolcu, onu selamlamak için bekleyen taraftar olmamasına rağmen selamlaşma hareketini yaptı. Juventus'ta forma giyen Ronaldo’nun yaptığı selamlaşma hareketi, sosyal medya da koronavirüse gönderme yaptığı yönünde yorumlar yapılmasına neden oldu.

Seyircisiz Maçta Olay Selamlaşma 

Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo, takım otobüsünden indikten sonra stadyuma yürürken taraftarlarla selamlaşma hareketini gerçekleştirdi. Selam verdiği sırada seyircisiz maçta taraftarların olmaması, koronavirüsüne gönderme yaptığı yorumlarını akıllara getirdi. Ronaldo’nun yaptığı bu hareket, kısa zamanda sosyal medya da en çok konuşulan konular arasında yer aldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cristiano Ronaldo Kimdir?

Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro, 5 Şubat 1985 tarihinde Portekiz’in Madeira şehrinde dünyaya gelmiştir.

Portekiz milli takımının da formasını giyen Ronaldo, 2009 yılından beri, Real Madrid adını mücadele etmektedir. Çok küçük yaşlarda futbol oynamaya başlayan Ronaldo’ya babası, bir Ronald Reagan hayranı olmasından ötürü ”Ronaldo” ismini vermiştir. Ronaldo’nun Hugo, Elma ve Liliana Caita adında 1’i erkek toplam 3 kardeşi bulunmaktadır. Ronaldo’nun kökeni, Portekiz açıklarında yer alan Cape de Verde’ye kadar uzanmaktadır.

Koyu bir Katolik aile içinde dünyaya gelen Ronaldo, oldukça duygusal ve dinine bağlı bir kişiliktir. Henüz 8 yaşında iken futbola olan ilgisi annesi tarafından keşfedilen Ronaldo, küçük yaşta futbol oynamaya başlamıştır. 8 yaşında iken Andorinha’da amatör olarak oynamaya başlayan Ronaldo, 1995 yılında 10 yaşında iken Nacional takımına imza atmıştır.

Ronaldo Cristiano Ronaldo İtalya koronavirüs yetkililer futbol maçları seyircisiz Juventus Inter sosyal medya ritüel selam taraftar koronavirüse gönderme Cristiano Ronaldo Kimdir?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator