Reynmen'den Ailesine Büyük Hediye
Advert
kayseri escort

Reynmen'den Ailesine Büyük Hediye

Sosyal medya fenomeni Reynmen, İnstagram hesabından yaptığı paylaşımla ailesine duygulu anlar yaşatarak ne kadar iyi bir evlat olduğunu gösterdi.

Reynmen'den Ailesine Büyük Hediye

Reynmen adıyla tanınan sosyal medya fenomeni kazandığı parayla ailesine büyük bir jest yaptı. Ailesine aldığı hediye karşısındaki mutluluğu ve heyecanını sosyal medya hesabından paylaşan Reynmen "Bazı şeyleri parayla satın alamazsınız" mesajıyla yayınladı.

Youtube hesabı için çektiği videolarla adını duyuran Reynmen daha sonra 'Derdim Olsun' ve 'Ela' isimli iki şarkı çıkardı. Müzik piyasasına bu şekilde hızlı bir giriş yapan Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş, ailesine son model bir araba aldı. Reynmen'in babası, oğlunun araba hediyesi karşısında duygusal anlar yaşayarak göz yaşlarına hakim olamadı.

İnstagram hesabından yaptığı her paylaşımla adından söz ettiren Reynmen, şu ana kadar kazandığı parayla ailesine son model bir araba aldı. Oğlunun hediyesi karşısında duygusal anlar yaşayan Yusuf Aktaş'ın babası, "Benim edebiyatım kuvvetli değildir. Duygularımı da pek belli edemem ama gerçekten düşkünüm size. Biriniz birinizden farkı yok emin olun." şeklinde konuştu.

Reynmen ise sosyal medya paylaşımında; "Bazı şeyleri parayla satın alamazsınız. Az önce duyduğunuz şeyleri duymak İçin yaşadım hayatımı... Görevimi tamamladım. Artık hiçbir şeyi olmayan, hiçbir b.ku beceremeyecek kadar gereksiz hissettirebileceğiniz bir insan değilim. Kalktım kendi sokağımdan, Türkiye'ye mal ettim kendimi. Aileme faydalı oldum, kendimi geliştirdim. Değiştim, başardım. Kim ne derse desin!" dedi.

son dakika Reynmen Reynmen ve ailesi Reynmenden ailesine büyük jest son model araba hediye Fenomenden hediye Yusuf Aktaş Youtube video
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator