PRENSES HAYA KAÇTI
kayseri escort

PRENSES HAYA KAÇTI

Dubai Şeyhi'nin altıncı eşi Prenses Haya el Hüseyin, iki çocuğunu da yanına alarak ülkeden kaçtı!

PRENSES HAYA KAÇTI

Dubai Şeyhi Muhammed el Maktum'un altıncı eşi ve eski Ürdün Kralı Hüseyin'in kızı ve şimdiki Ürdün Kralı 2. Abdullah'ın üvey kız kardeşi Prenses Haya el Hüseyin'in, iki çocuğu ile birlikte kaçtığı iddia ediliyor. 

Bir Alman diplomatın yardımıyla kaçtığı ve Almanya'dan siyasi sığınma istedikten sonra Londra'ya geçerek gizlendiği öne sürülen Prenses Haya'nın beraberinde de 31 Milyon Sterlin götürdüğü iddia edildi.
Aktif bir sosyal medya kullanıcısı olan Prenses Haya'nın şubat ayından beri hiç bir paylaşım yapmaması daha önce de söylentilerin çıkmasına neden olurken, mayıs ayından bu yana ortalıkta görünmemesiyse spekülasyonları tavan yaptırdı. Yanında 31 milyon sterlin para ve ziynet eşyasıyla yurt dışına kaçtığı belirtilen Haya'nın Dubai Şeyhi Muhammed el Maktum'dan boşanmak istediği bilgisine ulaşıldı.

Oxford Üniversitesi'nde eğitim alan ve 2004 yılında Şeyh Muhammed el Maktum ile evlenen Prenses Haya (45)'nın gerek fiziki gerekse psikolojik olarak aşırı baskı gördüğü yönündeki iddialarda fazlasıyla gündemde yer aldı.

Dubai Şeyhi Muhammed el Maktum Ürdün Kralı Hüseyin Ürdün Kralı 2. Abdullah Prenses Haya el Hüseyin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator