Prens Harry ve Meghan Markle saraydan ayrıldı
Advert
kayseri escort

Prens Harry ve Meghan Markle saraydan ayrıldı

İngiltere’de kraliyet mensubu olan Prens Harry ve oyuncu eşinin saraydan ayrılmasıyla ülkede yaşayan pek çok kişi şaşkınlık yaşadı.

Prens Harry ve Meghan Markle saraydan ayrıldı


Tahtının altı numaralı varisi olduğu bilinen Prens Harry ve ABD’li eşi güzel oyuncu Meghan Markle, Kraliyet unvanlarından feragat ettiklerini açıkladı.

Kısa sürede yayılan bu haber İngiltere vatandaşı olan pek çok kişiyi şok etti. Prens Harry, 2018 yılında aktris Meghan Markle ile evlenmiş ve o dönem Kraliçe 2. Elizabeth’in bu evliliğe karşı olduğu iddia edilmişti.

Çiftin yeni doğan bebekleri Archie ile ilk Noel’lerini Kraliyet ailesinden çok uzakta Kanada’da geçirmelerinin ardından acaba aralarında problem mi var sorularını akıllara getirdi.

Dün yaşanan bir gelişmeye göre çift, sosyal medya hesaplarından Kraliyet aile üyeliğinden vazgeçerek kendi ekonomik bağımsızlıkları adına çalışacaklarını açıkladı. İngiltere ve Kuzey Amerika’da ikamet edeceklerini açıklayan çift “Kraliçe’ye desteğimiz devam edecek” açıklamasında bulundu. Ancak BBC’nin yaptığı bir habere göre Buckingham Saray’ı bu durumdan dolayı büyük hayal kırıklığına yaşadığı belirtildi.

Hollywood’un pek çok ünlü ismiyle adı anılan, gece hayatından dolayı İngiliz gazetelerine manşet olan Prens Harry, büyük aşk yaşadığı Meghan’la 2018 yılında evlenmişti. İngiliz basınının açıklamasına göre Meghan’ın saray duvarlarının ardında sıkıldığı yorumu yapıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meghan Markle Kimdir?

2003 yılında Chicago yakınlarındaki Northwestern Üniversitesinden tiyatro ve uluslararası ilişkiler alanında diploma alarak mezun oldu.

Haziran 2016’dan bu yana Prens Harry ile ilişkisi vardır. 2017’nin kasım ayında nişanlandıkları ve 2018’in ilkbaharında evlenecekleri duyuruldu. Nişanlanması üzerine Markle oyunculuk faaliyetlerine son verdiğini ve zamanını insani yardım çalışmalarına ayıracağını açıkladı.19 Mayıs 2018’de büyük bir törenle evlenmişlerdir.

İngiltere Prens Harry Meghan Markle Kraliçe 2. Elizabeth güzel oyuncu Meghan Markle Kimdir? 2018 yılında evlendi Kraliyet aile üyeliğinden vazgeçti Kanada Archie İngiliz gazetelerine manşet saray duvarlarının ardında sıkıldığ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator