PFDK'dan Kayserispor'a Ceza
Advert
kayseri escort

PFDK'dan Kayserispor'a Ceza

Hes Kablo Kayserispor taraftarına ve kulübüne Kasımpaşa maçında tribünden gelen çirkin tezahürat sebebiyle PFDK'dan ceza geldi.

PFDK'dan Kayserispor'a Ceza

Hes Kablo Kayserispor taraftarına ve kulübe Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'ndan ceza geldi.

Süper Lig Cemil Usta sezonunun 25.haftasında geçtiğimiz hafta İstanbul’daki Kasımpaşa - Hes Kablo Kayserispor müsabakasında misafir tribününde yer alan Sarı-Kırmızılı taraflarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle para cezası ve maçı takip eden taraflara deplasmanda yasak geldi.

PFDK'dan yapılan açıklamaya göre; Kasımpaşa müsabakasında, Kayserispor taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle Sarı Kırmızılı kulübe 20.000 TL para cezası verildi. Ayrıca bu müsabakada misafir tribününde yer alan taraftarlar da FDT'nın 53/3. maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki misafir kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine karar verildi.

Hes Kablo Kayserispor Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu ceza PFDK Süper Lig 25.haftası İstanbul Kasımpaşa çirkin ve kötü tezahürat 20.000 TL Para Cezası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator