Palancıoğlu'ndan Kentsel Dönüşüm Projesi Açıklaması
kayseri escort

Palancıoğlu'ndan Kentsel Dönüşüm Projesi Açıklaması

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Anbar Mahallesi’ndeki kentsel dönüşüm projesi hakkında bilgiler verdi.

Palancıoğlu'ndan Kentsel Dönüşüm Projesi Açıklaması

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Anbar Mahallesi’nde yapımı devam eden kentsel dönüşüm projesi hakkında bilgiler verdi.

Anbar Mahallesi’nin bundan yıllar önce mahalle kavramından uzak, sokakları bile olmayan bir semt iken bugün kentsel dönüşüm projesi ile modern binaların boy boy sıralandığı bir mahalle olduğunu ifade eden Başkan Mustafa Palancıoğlu, Anbar Mahallesi’nin artık o eski Anbar Mahallesi olmadığını söyledi.

Bu proje ile sadece mahallelerin değil bireylerin ve toplumun sosyal ve kültürel yaşamında değişerek kentlilik bilincinin hâkim olduğunu belirten Başkan Palancıoğlu, “Anbar Mahallesinde 9 blokta 324 dairenin inşaatı devam etmektedir. Şu anda genel yapıda yüzde 98 tamamlanmış durumda. Bu yılsonunda hak sahiplerine teslim edilecek. Kentsel dönüşüm projeleri ile yenilenen semtlerde yapılan iş merkezleri, ticaret alanları ile aynı zamanda ticarete, üretime ve istihdama katkı sağlanmaktadır.” dedi.

son dakika sondakika kayseri son dakika kayseri sondakika kayseri kayseri haberleri Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu Anbar Mahallesi kentsel dönüşüm projesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator