PALANCIOĞLU'NA MEKTUP
kayseri escort

PALANCIOĞLU'NA MEKTUP

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu'na Tekvando yaz kurslarına giden öğrenciler mektup yazarak Palancıoğlu'na teşekkür etti.

 PALANCIOĞLU'NA MEKTUP

Melikgazi Belediyesi Tınaztepe Sosyal ve Spor Tesislerinde Yaz kurslarındaan Tekvando kurslarına iştirak eden öğrenciler, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Yaz Okulu açarak kendilerine bu imkanı tanıdıklarını için MEKTUP yazarak teşekkür ettiler.

Melikgazi şehrinde Danışmatgazi ile Tınaztepe olmak üzere iki kapılı havuzu olan Sosyal ve Spor Tesislerinin sadece bir mahalleye değil bir bölgeye hizmet verdiğini belirten Başkan Palancıoğlu “Her zaman söylüyoruz. Bizim için önemli olan vatandaş memnuniyeti diye. İşte bizim için bir mutluluk vesile daha, Yaz Okuluna iştirak eden öğrencilerimizden bir grup Mektup ile teşekkür ederek memnuniyetlerini bildirmişler” dedi.

Kendisine gönderilen tüm mektupları tek tek okuyan ve cevaplayan Mustafa Palancıoğlu, yaz okulu kurslarına katılan öğrencilerin tüm içtenliklerini ve güzelliklerini satırlara döktüklerini bu mektupların kendilerine şevk ve heyecan verdiğini kaydetti. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Melikgazi Belediyesi Tınaztepe Sosyal ve Spor Tesisleri Yaz kurslar Tekvando Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu MEKTUP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator