Okuldan bilgisayar çalan hırsızlar yakalandı
Advert
kayseri escort

Okuldan bilgisayar çalan hırsızlar yakalandı

Kayseri'de girdikleri bir okuldan 4 adet laptop ve bir adet tablet bilgisayar çalarak kaçan iki hırsız çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi

Okuldan bilgisayar çalan hırsızlar yakalandı

Kayseri'de girdikleri bir okuldan 4 adet laptop ve bir adet tablet bilgisayar çalan iki hırsız çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre Kocasinan ilçesine bağlı Erkilet General Emir mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi'nde bulunan General Emir Ortaokulu'na gece giren hırsızlar 4 laptop ve bir tablet bilgisayar çaldı. Okul yönetiminin ihbarı sonrasında olayla ilgili olarak Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince çalışma yapıldı.

Yapılan çalışmalarda 22 yaşındaki S.Y. ile 20 yaşındaki K.A. yakalanarak gözaltına alındı. Zanlılar haklarındaki işlemlerin tamamlanmasının ardından çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Kayseri girdikleri okuldan 4 laptop 1 tablet bilgisayar iki hırsız tutuklandı Kocasinan Erkilet General Emir mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi General Emir Ortaokulu Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator