Nurgül Yeşilçay'a Sıradışı Evlilik Teklifi
kayseri escort

Nurgül Yeşilçay'a Sıradışı Evlilik Teklifi

Başarılı oyuncu Nurgül Yeşilçay, verdiği bir röportajda aldığı evlilik teklifini anlattı. Yeşilçay, sevgilisi Necati Kocabay'dan aldığı evlilik teklifini anlattı.

Nurgül Yeşilçay'a Sıradışı Evlilik Teklifi

Başarılı oyuncu Nurgül Yeşilçay, verdiği bir röportajda aldığı evlilik teklifini anlattı. Yeşilçay, sevgilisi Necati Kocabay'dan  aldığı evlilik teklifini anlattı.

Gülperi Dizisi'nin başarılı oyuncusu Nurgül Yeşilçay, verdiği bir röportajda sevgilisinden aldığı evlilik teklifini anlattı. Güzel oyuncu ekranların sevilen dizisi Gülperi ile izleyici karşısına çıktı. Röportajında dizi ile ilgili ipuçları verdi. Özel hayatıyla ilgili sorulan sorularda bilinmeyen gerçeklerini anlattı. Uzun süredir birlikteliği olan Necati Kocabay'la evlenecekleri konuşuluyordu. Nurgül Yeşilçay, Kocabyık'tan aldığı evlilik teklifini anlatı. Başarılı oyuncu, "Bir sabah evdeyiz, benim için yaptığı müzik listesini aötı. Dinliyoruz, gayet normal rutinlerimize devam ediyoruz, sabah kahvesi falan..."  şeklinde söyledi.
Oyuncu, her kadının hayali olan evlilik teklifini detaylarıyla anlatarak, "Bir şarkı çıktı birden. Aaa! Onun sesi. Bana özel şarkı bestelemiş. Şarkı şöyle sıkı durun; Benimle evlenmen lazım. Ömür boyu ayaklarını ben ısıtırım. Soğanları ben doğrarım. Seni hiç ağlatmam, hep güldürürüm. Sımsıkı sarılırım. Benimle evlenmen lazım...' Çok romantik bir andı. Aşkım benim''  diyerek noktaladı.

Güzel Oyuncu Nurgül Yeşilçay ile sevgilisi Necati Kocabay'ın evliliği ile ilgili  tarihse henüz belli değil.

NURGÜL YEŞİLÇAY KİMDİR?
Nurgül Yeşilçay, 26 Mart 1976'da Afyon'da doğdu. Ortaokul ve lise eğitimini İzmir'de tamamladı. 2001'de Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun oldu. Üniversite eğitimi sırasında rol aldığı İkinci Bahar dizisindeki Gülsüm rolü ile tanındı. 2002 yılında Çağan Irmak'ın yönetmenliğini yaptığı Asmalı Konak adlı TV dizisinde Bahar Karadağ rolüyle ününü artırdı. Aynı yıl Teoman'la beraber Mumya Firarda filminde oynadı.2003 yılında Abdullah Oğuz'un yönettiği Asmalı Konak dizisinin devam filmi olan Asmalı Konak-Hayat'ta Özcan Deniz'le başrolü paylaştı. Yönetmenliğini Atıf Yılmaz'ın yaptığı Eğreti Gelin filmindeki Kostak Emine rolü ile 2005 12. Adana Altın Koza Film Festivali'nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü aldı. Aynı yıl Hande Ataizi ile Melekler Adası dizisinde rol aldı. Aynı dizide rol alan Cem Özer ile 26 Ekim 2004'te evlendi. Hamileliğinin son ayında Melekler Adası dizisinden ayrıldı. 22 Mayıs 2005'te oğlu Osman Nejat'ı dünyaya getirdi.

NECATİ KOCABAY KİMDİR?
TR 40 33 Productions'un CEO'su ve aynı zamanda yapımcıdır. "Çalgı Çengi İkimiz" ve "Ailecek Şaşkınız" filmlerinin yapımcısı olan Kocabay, İngilizce, Almanca ve Rusça biliyor.

Nurgül Yeşilçay Nurgül Yeşilçay kimdir Nurgül Yeşilçay evlilik Necati Kocabay Necati Kocabey Necati Kocabay kimdir Çalgı Çengi İkimiz Ailecek Şaşkınız
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator