Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Yüksek Lisans Başvuruları Başladı
Advert
kayseri escort

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Yüksek Lisans Başvuruları Başladı

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ) yüksek lisans programlarına öğrenci almak için başvuruları başlattı.

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Yüksek Lisans Başvuruları Başladı

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ) Fen Bilimleri Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü ile Sağlık Bilimleri Enstitüsü bünyesindeki yüksek lisans programlarına öğrenci alınacak. Yüksek lisans programlarına başvurular başladı.

NNYÜ Fen Bilimleri Enstitüsü bünyesinde Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Tezli) Yüksek Lisans Programına, Sosyal Bilimler Enstitüsü bünyesinde İşletme (Tezli), İşletme Yönetimi (Tezsiz), İktisat (Tezli/Tezsiz) Yüksek Lisans Programları ile Sağlık Bilimleri Enstitüsü bünyesinde Beslenme ve Diyetetik (Tezli) Yüksek Lisans Programına 2019-2020 eğitim-öğretim yılı bahar yarıyılında öğrenci alınacak. Fen Bilimleri Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü ile Sağlık Bilimleri Enstitüsü bünyesindeki programlarda yüksek lisans yapmak isteyen adayların 24 Ocak 2020 Cuma gününe kadar ilgili Enstitü Müdürlüklerine başvurmaları gerekiyor.

2019-2020 eğitim-öğretim yılı bahar yarıyılı lisansüstü programlarına başvuru şartları ve detaylı bilgiler Üniversitenin web adresinde yayınlandı.

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi NNYÜ NNYÜ yüksek lisans başvurusu yüksek lisans başvurular yüksek lisans başvurular ne zaman Yüksek lisans programlarına başvurular
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator