NEJAT İŞLER'DEN BEHZAT Ç. HAZIRLIĞI
kayseri escort

NEJAT İŞLER'DEN BEHZAT Ç. HAZIRLIĞI

Blutv'de yeniden ekranlara gelecek olan Behzat Ç. için kamera karşısına geçen Nejat İşler, yeni imajıyla dikkat çekti.

NEJAT İŞLER'DEN BEHZAT Ç. HAZIRLIĞI

Yeniden çekimlerine başlanan ve blutv'de yayınlanacak olan Behçat Ç. Dizisi için imaj değiştiren Nejat İşler, yeni saç sitiliyle dikkat çekti. Yakışıklı oyuncunun verdiği kilolarda gözlerden kaçmadı.
Ankara'da yeniden çekilmeye başlayan Behzat Ç. dizisi için yeni bir imaja bürünen Nejat İşler önce saçlarını kazıttı. Kilo verdiği de gözlenen ünlü oyuncu yeni dizisinin çekimlerine ara verilir verilmez soluğu yıllar önce yaşamaya başladığı Bodrum Gümüşlük'te aldı.

NEJAT İŞLER NE YAŞAMIŞTI:
Arkadaşlarını ziyaret eden ve bir süre evinde dinlenmeye çekilen Nejat İşler'in sağlıklı ve fit görünümü de dikkatlerden kaçmadı. 2014 senesinde Septik şok nedeniyle 3 ay yoğun bakımda kalmış ve sevenlerine hayli kötü dönemler yaşatmış olan oyuncu taburcu olduktan 2 ay sonra yeniden aynı rahatsızlık nedeniyle hastaneye yatmıştı. Vücudundaki ödem artışında tehlikeden dolayı 5 saat sürek operasyonla sağ elindeki 2 parmağı ve ayak parmaklarından bazılarını kaybeden Nejat İşler, kötü günleri geride bırakarak yeniden en iyi yaptığı işi yapmaya başladı.

BEHZAT Ç. OYUNCU KADROSU:
Behzat Ç. dizisiyle birlikte yeniden oyunuluğa dönecek olan Nejat İşler'in yanı sıra Erdal Beşikçioğlu ve bir çok isim de bu dizide rol alacak. Dizinin ilk dönemden çokta farklı olmayacak bir oyuncu kadrosuyla ekranlara geleceği öğrenilirken bazı yeni isimlerin de ekibe dahil olduğu açıklanmıştı. Eskilerden, Şevket, Hayalet, Akbaba, Başkan  ve Ercüment Çözer gibi isimler olacak.

Nejat işler Behzat Ç. behzat ç Ercüment Çözer hayalet akbaba blutv blu tv
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator