NECMİYE BÜYÜKKILIÇ, CUMHURBAŞKANLIĞI KÜLLİYESİ'NDE
Advert
kayseri escort

NECMİYE BÜYÜKKILIÇ, CUMHURBAŞKANLIĞI KÜLLİYESİ'NDE

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın eşi Necmiye Büyükkılıç, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne iştirak etti

NECMİYE BÜYÜKKILIÇ, CUMHURBAŞKANLIĞI KÜLLİYESİ'NDE

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın eşi Necmiye Büyükkılıç, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde toplum gönüllüsü kadınların katılımıyla gerçekleştirilen toplantıya iştirak etti. Büyükkılıç, toplantıda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan ile de görüştü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan toplum gönüllüsü kadınlar ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde bir araya geldi. Toplantıya, Türkiye’nin çeşitli illerinden belediye başkanlarının eşleri ile sivil toplum temsilcileri katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, programda bir konuşma yaparak kadınlara yaklaşımda medeniyet değerlerimizin tekrar hatırlanması gerektiğini belirtti ve gerekli değerlerin geleneklerimizde var olduğunu söyledi.

Memduh Büyükkılıç’ın eşi Necmiye Büyükkılıç, programda Emine Erdoğan ile de bir araya gelerek bir süre sohbet etti.

Kayseri Büyükşehir Belediyes Memduh Büyükkılıç Necmiye Büyükkılıç Recep Tayyip Erdoğan Emine Erdoğan Memduh Büyükkılıç'ın Eşi Toplum Gönüllüsü Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Cumhurbaşkanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator