MUSTAFA YALÇIN GÖZÜNÜ KARARTTI
Advert
kayseri escort

MUSTAFA YALÇIN GÖZÜNÜ KARARTTI

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın'ın gözünü Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı koltuğuna diktiği iddiası ortaya atıldı.

MUSTAFA YALÇIN GÖZÜNÜ KARARTTI

Kayseri’ye uzun yıllar Mehmet Özhaseki’nin ekibinde değişik görevlerde hizmet eden şimdinin Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın için şok bir iddia ortaya atıldı.

ÖĞRETMENLİKTEN SİYASETE:
Siyasi hayatına öğretmenlik görevi yaptığı yıllarda atılan ve bu tarihlerde de Mehmet Özhaseki ile yollarının kesişmesiyle hayati değişen Mustafa Yalçın’ı Kayseri halkı, KASKi (Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresi) Genel Müdürü olarak atanmasıyla tanımaya başladı. Ardından Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği göreviyle isminden daha da fazla söz ettirmeyi başaran Yalçın, tüm bu görevlerinde dönemin belediye başkanı Mehmet Özhaseki ile yakınlığıyla bilindi. 

ÖZHASEKİ'NİN SAĞ KOLU:
Birçok kez hakkında “Özhaseki’nin sağ kolu” ve “Özhaseki’den torpilli” gibi söylentiler çıkan Mustafa Yalçın, son olarak Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri olarak görev aldı. Buradaki görevinden Talas Belediye Başkanlığı için istifa eden Mustafa Yalçın’ın bu adaylığı için Mehmet Özhaseki’nin büyük destek ve katkı sağladığı hatta Mustafa Yalçın ismini genel merkeze Mehmet Özhaseki'nin kabul ettirdiği iddiaları bile gündem de uzun süre yer aldı. Tüm bu gelişmelerle birlikte artık Mehmet Özhaseki’nin en yakın isimlerinden birisi olarak kabul gören Mustafa Yalçın için oldukça ilginç bir iddia ortaya atıldı. 

HEDEFİ BÜYÜKŞEHİR:
Belediyelerin ortak yürüttüğü birçok organizasyonda boy göstermek yerine kendini geri çeken Mustafa Yalçın’ın gözünün Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nda olduğu söyleniyor. Bu hedefi yüzünden Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile çok fazla yan yana gelmediği iddia edilen Mustafa Yalçın için, en büyük iddia ise ortak çalışması gereken merkez belediye başkanlarıyla arasının soğuk olduğu.  

BAŞINA BUYRUK BAŞKAN:
Kendi üstünlüğünü kabul ettirmeye çalışmak istediği için Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç ile kimi zaman sözlerinin karşı karşıya geldiği iddia edilenYalçın’ın bu gücünü de Mehmet Özhaseki’den aldığı söylentileri ayyuka çıktı. Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ve Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ile benzer bir şekilde yolları pek örtüşmeyen Mustafa Yalçın'ın bu isimlere de kendini üstünlüğünü kabul ettirme gayretinde olduğu söylentileri artık açık seçik İfade ediliyor.

GÖZLER YALÇIN'DA:
Hakkında çıkan dedikodulara cevap vemekten kaçınan Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın'ın, söylentilerle ilgili ne gibi bir tavır alacağı merak edilirken kulaktan kulağa yayılan söylentilere bir cevap verip vermeyeceği ise merakla takip ediliyor.

kayseri Mehmet Özhaseki Talas Belediyesi Mustafa Yalçın Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator