Mustafa Üstündağ Mekke ziyareti gerçekleştirdi
Advert
kayseri escort

Mustafa Üstündağ Mekke ziyareti gerçekleştirdi

Mustafa Üstündağ, oyuncu eşi Ecem Özkaya’dan boşandıktan sonra Mekke'ye ziyaret gerçekleştirdi. Oyuncunun Kabe arka planlı paylaşımı sevenleri ve takipçileri tarafından takdir edildi.

Mustafa Üstündağ Mekke ziyareti gerçekleştirdi

 

ATV ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Boran karakterini oynayan Mustafa Üstündağ, 10 yıldır evli olduğu Ecem Özkaya’dan boşandı. Uzun zamandır süren evliliklerinden bir oğulları olan çift, mahkemede tek celsede boşandı. Ecem Özkaya'dan boşanan oyuncu Mustafa Üstündağ, Mekke'den Kabe arka planlı paylaşım yaptı.

Üstündağ, yaptığı paylaşımına "Alemlerin tek efendisi olan, güzellerin güzeli tek olan Allah’a kulluk ediyorum. Yok başka efendim tek olan Allah vardır. Sizi bilmem ama rabbim benim olduğu gibi hepimizin yanında. Siz yüce gönüllülerden rica ederim benim inancımı sorgulamayın. Ben yek ve bir olan alemlerim efendisi yüce Allah'a boyun bükerim. Secdeye yatarım" notunu ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mustafa Üstündağ Kimdir?

Mustafa Üstündağ, 11 Şubat 1977 tarihinde Mersin'de doğmuştur. Babası Anadolu Cam Sanayi fabrikasında işçi, annesi ev kadınıdır. Kendisi 5 yaşındayken ablası ölmüş. İlkokul, ortaokul ve liseyi Mersin'de bitirdi. Konservatuarda okumak için istanbul'a gitti ancak ilk sene sınavlarını kazanamadı. Kartal Sanat İşliği Tiyatro Grubunda Çocuk tiyatrosunda çalışmaya başladı. Bir sene sonra, tekrar sınava girdi, kazandı.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu.

Kocaeli Bölge Tiyatrosu, Kartal Sanat İşliği, MSMOyuncuları sahnelerinde görev aldı. Pervasız Tiyatro'da devam etti.

2004 yılında "Uy Başuma Gelenler" dizisinde Hakan Yılmaz, Başak Köklükaya, Aykut Oray, Nefise Karatay ile birlikte oynadı.

2007 yılında Necati Şaşmaz'ın başrolünü oynadığı "Kurtlar Vadisi Pusu" adlı dizide Muro karakterini oynamaya başladı.

Mustafa Üstündağ, 2012 yılında Kenan Ece ile Çamur'dan Tiyatro'yu kurdu.
Mustafa Üstündağ 2011 yılında ''İzmir Çetesi'' adlı dizi setinde Kenan Ece ile tanıştı. ''Birimiz toprak grubundan, birimiz su. Bizden olsa olsa çamur olur'' dediler ve Çamur'u kurdular.

2013 yılında yazar Hande Altaylı'nın Kahperengi adlı romanından Mahinur Ergun'un senaryolaştırdığı "Merhamet" adlı dizide başrollerini Özgü Namal ve İbrahim Çelikkol paylaştı, diğer rolleri ise; Burçin Terzioğlu, Mustafa Üstündağ, Yasemin Allen, Ahmet Rıfat Şungar alırken Turgut Tunçalp Moskof Recep karakterini canlandırdı.

Mustafa Üstündağ, 24 Ağustos 2010 tarihinde oyuncu Ecem Özkaya ile evlendi. Ahmet Kaan (d.2013) adında bir oğlu vardır.

2017 yılında yapımcılığını Ay Yapım üstlendiği ve yönetmenliğini Sinan Öztürk ile Özgür Sevimli'nin yaptığı "Çukur" adlı dizinin oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Rıza Kocaoğlu, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Mustafa Üstündağ, Öner Erkan, Erkan Kolçak Köstendil, Bülent Ersoy ve Cahit Berkay rol almıştır.

Mustafa Üstündağ Mustafa Üstündağ kimdir Ecem Özkaya Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ATV Mekke'ye gitti eşinden boşandı tek celsede Ecem Özkaya boşanma Kabe arka planlı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator