MUSTAFA BOYDAK'TAN EROL BEDİR'E SERT SÖZLER
kayseri escort

MUSTAFA BOYDAK'TAN EROL BEDİR'E SERT SÖZLER

Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Sanayi Odası eski Başkanı Mustafa Boydak, Twitter üzerinden yaptığı bir açıklamayla hem Kayserispor Başkanı Erol Bedir'e hem de Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'a sert cümleler kurdu.

MUSTAFA BOYDAK'TAN EROL BEDİR'E SERT SÖZLER

Bir dönem Kayseri'nin en sevilen ve en hayırsever isimleri arasında yer alan Boydak Ailesi'nin FETO Terör Örgütü nedeniyle neredeyse cezaevinde bulunmayan tek ferdi olan Mustafa Boydak, Twitter üzerinden sert cümlelerle Kayserispor yöneticilerine seslendi.

BOYDAK'TAN AĞIR İTHAMLAR:
Kayseri'nin en büyük, Türkiye'nin ise sayılı büyük firmalarından Boydak Holding'in yönetim kurulu üyesi ve Kayseri Sanayi Odası eski başkanı görevlerinde bulunmuş olan Mustafa Boydak, Kayserispor'un içinde bulunduğu duruma daha fazla sessiz kalamadı. Kulübün yeni sezon öncesi yaşadığı sıkıntılar ve kentin iş insanlarının bu duruma kayıtsız kalmasına da serzenişte bulunan Mustafa Boydak, mevcut yönetime de göndermede bulundu. Erciyesspor üzerinden örnek vererek, geçmişe ışık tutan Boydak, ''Ah Kayseri Vah Kayseri; Bir futbol takımını dahi elde tutamayıp Erciyesspor’u batıranların elinde oyuncak ediyorsun ya daha ne diyeyim ben sana. Buralardan bakıyorum da memlekette işler hiç yolunda gitmiyor.Varsa yoksa Boydak'tan nasıl alırız'' ifadelerinde bulundu.

EROL BEDİR VE BÜYÜKKILIÇ SESSİZ:
Mustafa Boydak'ın sert açıklamasında hedef olarak gösterdiği isimlerden Kayserispor Başkanı Erol Bedir ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç sessizliklerini korudu. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi için İstanbul'da bulunan Memduh Büyükkılıç'a taraftardan da benzer bir sebepten ötürü tepkiler çığ gibi büyümekte.


 

Boydak Ailesi FETO Terör Örgütü Kayserispor Mustafa Boydak Twitter FETO Erciyesspor Erol Bedir Memduh Büyükkılıç Kayserispor Başkanı Erol Bedir Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç İstanbul Büyükşehir Belediy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator