Mucize Doktor'un kazancı belli oldu
Advert
kayseri escort

Mucize Doktor'un kazancı belli oldu

Fox TV'de yayınlanan Mucize Doktor dizisinin başrol oyuncusu Taner Ölmez'in kazancı belli oldu.

Mucize Doktor'un kazancı belli oldu

Ekranlara fırtına gibi giren ve hem senaryosu hemde oyuncuların performansıtyla reytinglerin zirvesinde kendine yer edinen Mucize Doktor Dizisi'nin sevilen oyuncusu Taner Ölmez’in, ne kadar kazandığı belli oldu. 

Bir Güney Kore Dizisi'nin Türk ekranlarına uyarlanmasıyla dizi haline gelen Mucize Doktor, beğeni toplamaya devam ediyor. 2013 yapımı Good Doctor’dan esinlenilerek ekranlara getirildiği dizinin oyuncu kadrosunda Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Reha Özcan ve Murat Aygen gibi isimler yer alıyor. Dizinin başrol oyuncusu ise Savant sendromlu deha Ali Vefa’yı canlandıran Taner Ölmez.
Hem oyunculuğuyla hemde masum yüz hatlarıyla rolünün hakkını veren Taner Ölmez'in bölüm başına aldığı rakamsa oldukça komik. Bir çok dizinin barol oyuncusuna göre neredeyse 3'te bir, hatta 4'te bir oranında bir gelir elde eden Mucize Doktor Taner Ölmez, bölüm başına 70 bin TL kazanıyor.

TANER ÖLMEZ KİMDİR?:
1986 İstanbul doğumlu olan Taner Ölmez'in en dikkat çeken yapımı Medcezir Dizisi oldu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde öğrenci olan Taner Ölmez daha önce Medcezir, Müslüm, Muhteşem Yüzyıl, Kayıp Şehir, İstanbul'un altınları, Kırık Kalpler Bankası gibi yapımlarda da görev aldı.

Mucize Doktor Fox TV mucize doktor Taner Ölmez kimdir mucize doktor Taner Ölmez kimdir Good Doctor Savant sendromlu mucize doktor Ali Vefa Mucize Doktor Taner Ölmez
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator