MUCİZE DOKTORDA KADRO GENİŞLİYOR
Advert
kayseri escort

MUCİZE DOKTORDA KADRO GENİŞLİYOR

Ekranların yeni dizisi Mucize Doktor'a güzel oyuncu Gökçe Akyıldız dahil oldu.

MUCİZE DOKTORDA KADRO GENİŞLİYOR

Yayınlandığı günden bu yana büyük beğeni toplayan Doktor dizisinin yeni bölümü için takipçileri gün saymaya başlarken, dizinin de kadrosuna yeni isimler dahil oldu.

İlk bölümüyle tüm dikkatleri üzerine çeken Doktor Dizisi, 3. bölüm için hazırlıklarını tamamladı. Perşembe günleri ekrana gelen dizi, izleyicilerden tam not alırken, oyuncu kadrosu da genişlemeye başladı. Dizinin 3. bölümüyle birlikte Mucize Doktor'un oyuncu kadrosuna Gökçe Akyıldız dahil oluyor. MF Yapım tarafından ekranlara getirilen Yusuf Pirhasan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Senaryosunu Pınar Bulut ve Onur Koralp'ın kaleme aldığı başrollerinde ise Doktor Ali (Taner Ölmez), Ferman (Onur Tuna), Nazlı (Sinem Ünsal), Beliz (Hazal Türesan), Kıvılcım (Özge Özder), Tanju (Murat Aygen), Demir (Fırat Altunmeşe), Açelya (Hayal Köseoğlu), Selvi (Bihter Dinçel), Güneş (Korhan Erduran), Adil (Reha Özcan) gibi isimlerin yer aldığı dizinin reytinglerde başarıya ulaşması kadronun ve hikayenin genişlemesine neden oldu.

Kırgın Çiçekler Dizisi'yle izleyenlerin beğenisini toplayan Gökçe Akyıldız ile kadrosunu güçlendiren Mucize Doktor Dizisi, taşrada bir şehirde doğan ve babası tarafından evlatlıktan reddedildikten sonra yetimhanelerde büyüyen savant sendromlu deha Ali’nin, tıp fakültesini birincilikle bitirmesinin ardından, asistan cerrah olarak işe başladığı özel bir hastanede yaşadıklarını konu alıyor.

GÖKÇE AKYILDIZ KİMDİR?
2002 yılında Bir Tutam Baharat İsimli sinema filmi ile oyunculuk kariyerine adım atan Akyıldız geride kalan süre içerisinde onlarca yapımda yer almıştır.Beşinci Boyut, Büyük Buluşma gibi projelerde kamera karşısına geçen oyuncu 2007 yılında farklı bir çalışma ile Ezo Gelin projesinde yer almaya başlamıştır. 2008 tarihinde Kollama dizisinde Nurbanu rolünü canlandıran oyuncu Parmaklıklar Ardında, Gazi gibi yapımlarda da kamera karşısına geçmiştir. 2011 yılında yer aldığı Hayat Devam Ediyor dizisi ile asıl çıkışını yakalamış ve sonraki süreçte Kötü Yol, Bizim Okul gibi projelere dahil olmuştur. Son döneme bakıldığında ise Fatih Harbiye dizisinde yer alan oyuncu 2015 yılından itibaren Kırgın Çiçekler dizisinde canlandırdığı Songül karakteri ile hatırlanmaktadır. 2017 Yılında Mustafa Özyurt ile evlenen ve bu evliliğinden 1 erkek çocuk sahibi olan Gökçe Akyıldız, bundan böyle Mucize Doktor dizisiyle ekranlara gelecek.

mucize doktor gökçe akyıldız foxtv fox mucize doktor Kırgın Çiçekler Dizisi gökçe akyıldız kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator