Mucize Doktor dizisi 23. Bölüm fragmanı yayınlandı mı
Advert
kayseri escort

Mucize Doktor dizisi 23. Bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor sıkı takipçilerine yine güzel dakikalar yaşattı Peki Mucize Doktor dizisi 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Mucize Doktor dizisi 23. Bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fox Tv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Mucize Doktor 22. Bölüm ile seyircisiyle buluştu. Son bölümün yayınlanmasının ardından izleyenler tarafından 23. Bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı merak edildi. Dizinin başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna ve Sinem Ünsal’ın paylaştığı Mucize Doktor perşembe akşamlarının vazgeçilmezleri arasında yer aldı. Dizinin 22. bölümünde Nazlı ve Ali arkadaş kalmaya karar verirler ama bu hiç de göründüğü kadar kolay değildir. Nazlı Ali’ye hislerinin karşılıksız olmadığını söyler ve her şey burada birbirine girer. 

Mucize Doktor savant sendromlu gencin yaşadığı olayları izleyiciye aktaran dizi çok özel bir bölümle daha izleyiciyle buluştu. Son bölümde Demir’in kanser hastası babası hastaneye yatışını yapar. Ama beklenmedik komplikasyonlar ameliyatı imkansız kılar. Ve Kıvılcım hastanede dengeleri alt üst edecek hamlesini yapar.

Mucize Doktor dizisi 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mücize doktor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 

Mucize Doktor Dizisi Yeni Bölüm Fragmanını İzlemek İçin Tıklayın

Mucize Doktor Dizisi 22. Bölüm Özeti

Nazlı ve Ali arkadaş kalmaya karar verirler ama bu hiç de göründüğü kadar kolay değildir. İkili, bir de üstüne, bir hastanın tedavisinde fikir ayrılığına düşünce işler iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Diğer tarafta Demir’in kanser hastası babası hastaneye yatışını yapar. Ama beklenmedik komplikasyonlar ameliyatı imkansız kılar. Ve Kıvılcım hastanede dengeleri alt üst edecek hamlesini yapar. 

Mucize Doktor Dizisi Konusu

Dağlık bir köyde hayata gözlerini açan Ali isimli otizmli ve savant sendromlu bir gencin doktor olma hikayesi Muzice Doktor dizisine konu olacaktır. Küçüklüğünde içine kapanık bir çocukluk geçirecek olan Ali, güçlü zekası ile tıp fakültesini birincilik ile bitirecektir. Ardından İstanbul’da bir hastanede asistan olarak çalışmaya başlayacaktır. Ali otizm ve savant sendromlu olduğundan kimseye bahsetmemiştir. Ali çevresindeki arkadaşlarından bu hastalıklarını gizlemeye çalışacaktır.

 

Mucize Doktor Mucize Doktor dizisi Mucize Doktor dizisi 22. bölüm Mucize Doktor dizisi 23. bölüm fragmanı dizi dizi haberleri Ali Vefa Ferman savant Kıvılcım Demir fragman için tıklayınız
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator