MESUT ÖZİL FENERBAHÇE'YE GELİYOR
kayseri escort

MESUT ÖZİL FENERBAHÇE'YE GELİYOR

Arsenal'in Türk futbolcusu Mesut Özil ile ilgili bombayı ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı patlattı. Fenerbahçe taraftarı heyecanlandı.

MESUT ÖZİL FENERBAHÇE'YE GELİYOR

Fener Ol kampanyası için yapılan WinWin yayınında konuşan ünlü medya patronu Acun Ilıcalı, Mesut Özil ile ilgili bir açıklama da bulundu ve Fenerbahçe taraftarını heyecanlandırdı. Alman Milli takımı oyuncusu olan ve Real Madrid'in ardından Arsenal'de de forma giyen Mesut Özil'in Fenerbahçe'ye transfer olacağını açıkladı.

ACUN'DAN SÜRPRİZ YORUM:
Fenerbahçe'nin maddi sıkıntılarını gidermek için yapılan kampanya programı WinWin'de bir açıklama yapan Acun Ilıcalı, Türk futbolcu Mesut Özil'in Fenerbahçe'ye gelebileceğini duyurdu. Başkan Ali Koç ile birlikte yapılan programda bir var sayım gibi konuşan ve kendi fikriymiş gibi durumu ile getiren Acun Ilıcalı, ''bence, Mesut Özil 2 yıla kadar Fenerbahçe'ye gelecek'' dedi.

TARAFTARA GÖREV DÜŞÜYOR:
Fenerbahçe'yi maddi sıkıntılardan kurtarmak için yapılan organizasyonda konuşan Acun Ilıcalı, taraftarın üzerine düşeni fazlasıyla yapması durumunda bir yıldız oyuncu transfer edilebileceğini söyledi. Ilıcalı ''Beklentilerin üzerine çıkalım rakamlarla şaşırtalım ve Başkanımız zaten bize bir yıldız transferi yapar. Bu kampanya neden yapılıyor hepimiz biliyoruz ama beklenen rakamların çok üstüne çıkarsak neden olmasın'' ifadelerine yer verdi.

MESUT TÜRKİYE'YE DÖNMEK İSTİYOR:
Yakın zamanda manken ve oyuncu Amina Gülşe ile evlenen Mesut Özil, eşinin Türkiye'de yaşamayı istemesi nedeniyle gelecek planlamasını bu yönde yapıyor.Arsenal ile olan sözleşmesinin bitmesi durumunda Türkiye'yi isteyen Mesut Özil'in bu planını Acun Ilıcalı ile paylaştığı dedikoduları spor dünyasında konuşuluyor.

Fener Ol WinWin Acun Ilıcalı Mesut Özil Fenerbahçe Real Madrid Arsenal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator