Mesut Can Tomay kimdir
Advert
kayseri escort

Mesut Can Tomay kimdir

TV 8 ekranlarında yayınlanan Yetenek Sizsiniz yarışmasında yer alacağı konuşulan Mesut Can Tomay’ın hayatı ve kim olduğu merak edildi Mesut Can Tomay kimdir

Mesut Can Tomay kimdir

Ali Biçim ile sosyal medya da çektiği videolarla adından söz ettiren Mesut Can Tomay’ın hayatı ve yer aldığı projelere merak edildi. Pek çok dizi ve filmde başarılı oyunculuğuyla göz dolduran Tomay’ın ailesi, hayatı ve yer aldığı sinema filmleri nelerdir?

Mesut Can Tomay, ilk oyunculuk deneyimini Türk’ün Uzayla İmtihanı filmiyle sergiledi. Oyunculuk kariyeri boyunca yer aldığı en dikkat çeken yapımlar ise Maide’nin Altın Günü ve İkinci Şans filmleri oldu. 

Mesut Can Tomay Kimdir?

Genç ve başarılı yetenek Tomay, 1999 yılı 2 Haziran gününde İstanbul'da dünyaya geldi. Ancak baba tarafından aslen Kars'lıdır. 9 yaşına kadar Kars'ın Yusufpaşa Mahallesi'nde yaşadı.

Acun Ilıcalı'nın Yetenek Sizsiniz yarışma programında ilk kez ekranlara geldi ve yarışmada sergilediği tiplemelerle beğeni topladı. Yetenek Sizsiniz de yarı finale kadar yükselme şansı yakaladı.

İlk oyunculuk deneyimini Türk'ün Uzayla İmtihanı isimli dizi ile kazandı. Tv ekranlarına gelmeden hemen önce Vine videoları sayesinde tanınıyordu. Oyunculuğun yanı sıra Ali Biçim ile birlikte çektiği videolarla da Youtube'da yer alıyor. Mesut Can Tomay 1.74 cm boyundadır.

Yer Aldığı Dizi ve Film Projeleri

2012 – Türk'ün Uzayla İmtihanı
2014 – Hom Ofis
2016 – Kördüğüm
2013 -- Gönül Hırsızı
2013 – Mc Dandik
2016 – İkinci Şans
2017 – Maide'nin Altın Günü
2019 -- Tam Kafadan

 

Mesut Can Tomay Mesut Can Tomay kimdir Acun Ilıcalı Yetenek Sizsiniz yerışma Maide'nin Altın Günü Vine Ali Biçim Youtube film dizi oyuncu sosyal medya Türk’ün Uzayla İmtihanı İkinci Şans
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator