Melikgazi Asfaltlama Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor
kayseri escort

Melikgazi Asfaltlama Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor

Melikgazi Belediyesi ilçede yeni bağlantı yolları açarak yol genişletme çalışmalarını tamamladı.

Melikgazi Asfaltlama Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor

Melikgazi Belediyesi Eğribucak Mahallesi Yanıkkuyu Caddesinde yeni bağlantı yolları açarak yol genişletme çalışmalarını tamamladı. 2 kilometre uzunluğunda 8 metre genişliğindeki yola sıcak asfalt serildi.

Yol genişletme ve düzenleme çalışmasını tamamladıklarını söyleyen Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, “Yaklaşık 2 kilometre uzunluğunda 8 metre genişliğinde olan yolumuza sıcak asfalt serdik. Hayırlı olmasını dilerim. Vatandaşlarımızın hayatını ve ulaşımını kolaylaştırmak için yolları yenileyip asfaltladık. Sayfiye alanı olarak kullanılan bağ yollarında vatandaşlarımızın daha seri ulaşım sağlaması için asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Güvenli ve seri bir ulaşım için öncelikle imar planında yer alan cadde ve sokaklara yeni yollar açıyoruz.” dedi.

Açılan yeni sokak ve caddelerde asfalt ve kilitli parke çalışmalarına aralıksız devam edeceklerini belirten Başkan Palancıoğlu, “Her şeyin iyisine layık olan halkımıza hizmetlerimizi devam ettiriyoruz. Belediyemiz gönül belediyeciliği anlayışıyla ayrım gözetmeksizin hizmet etmektedir. İlçemizin her mahallesine hizmet ediyoruz. İlçe genelinde asfalt kaplama çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor.” şeklinde konuştu.

son dakika sondakika kayseri son dakika kayseri sondakika kayseri kayseri haberleri Melikgazi Belediyesi Mustafa Palancıoğlu Eğribucak Mahallesi Yanıkkuyu Caddesi yeni bağlantı yolları yol genişletme çalışmaları asfaltlama ça
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator